Tkanivo/výstupok v pošve - čo to je?

18. jún 2020

Dievčatá, mám takú intímnu otázku... dnes pri sprchovaní som si nechtiac zašla rukou do pošvy a hneď na začiatku som zacítila taký výčnelok... tak som potom pozerala v zrkadle a je tam také ružové tkanivo, taký výstupok... čo to je? po prvom pôrode som bola dosť šitá, že by to malo s tým súvis? fotku samozrejme nedám, snáď mi niekto bude vedieť odpovedať...

dajana1983
18. jún 2020

Myslím že aj ja to mám🙈

sashka22
18. jún 2020

To má veľa žien po pôrode. Je to len kozmetická vada 😁 ale pre istotu sa nechaj kuk na gynde. Niekedy tak zostáva aj z panenskej blany, niekdy len blbé šitie...

autor
18. jún 2020

ďakujem dievčatá... lebo mne hneď napadlo, či to nie je nejaký nádor... ale problémy nemám žiadne, menzes pravidelný, tak hádam ok... na preventívku idem až v decembri, a ísť tam len s tým, že neviem, čo to je, mi je blbé, preto som sa radšej spýtala tu

s_a
19. jún 2020

Podľa mna to nie je vôbec blbé s tým ísť k doktorovi 😊 ved predsa tam sa chodí aj s iným problémom, nie len na preventívnu prehliadku 🙂

zuzka0605
19. jún 2020

to aj ja mam, to je po porode, to nie je dovod na nasvtevu lekara podla mna panikaris, je to est. problem, ak by ti to velmi bavilo, urcite sa to da odstranit

zuzka0605
19. jún 2020

vadilo

autor
19. jún 2020

@zuzka0605 nie, nevadí mi to vôbec, veď po pôrode som už skoro 6 rokov a až teraz som prišla na to, že to tam je 🙂