Teliesko po, menštruácia

luciaa77
20. jan 2022

Ahojte baby zase pisem ja,v nedeľu ráno som uzila escapelle, no menzes som mala dostať v piatok čiže mi meškali no u mna to je zvykom plus mínus 3dni vzdy,pred tabletkou som určite tehotná nebola mala som teliesko,včera po 4dnoch mi konečne došla ms teda aspoň som si myslela,cely den do cca 18.00 som špinila az ako hneda krv,a potom sa objavila krv klasicka na tampóne, no nebolo jej veľa celu noc zase nic ani teraz ,myslite ze je to v poriadku?letak som čítala ms by sa mala dostaviť po užití do 5dni,no netuším či už toto co bolo včera mozem počítať za menzes,Ďakujem

martinkatinka
20. jan 2022

Naco si uzivala tabletku PO, ked mas teliesko? 🤷

luciaa77
autor
20. jan 2022

@martinkatinka Nie teliesko som mala vyše 6r dr mi ho vytiahli pred 10 dňami,dala mi hak no tu som mala začať brat ako mi príde prvá ms,ms mala prísť v piatok no vzdy mi meškala par dni v sobotu som mala nechránený pohlavny styk pri ktorom nebolo iste ci niečo neušlo,v nedeľu som uzila escapelle a včera som začala špinit,trochu krvácať celu noc ráno nic az doteraz zase spinenie az ako hneda krv a aj krvicka, preto niesom ista ci teda si môžem uz vydýchnuť.A ci to brat ako menzes