Tekutina z bradaviek

jessa1
4. sep 2024

Ahojte baby potrebovala by som poradiť dnes som bola teda u gynekológa z toho dôvodu že mi ide tekutina x bradaviek pri stlačený a pri mrske som nekrvacala iba keď som cikala povedal mi ze to bola slabá ms.ale podľa mňa by aspoň niečo muselo vytiect nsntu vložku ale ja dom ich mala celi ten čas prázdne a s tými bradavkami povedal že to má každá žena ktorá si silnejšie stlačí že ti je poriadku 🙂

egonsk
4. sep 2024

@jessa1 ak by si bola chlap, doktor by ti hned dal vysetrit hormony a nasadil liecbu, ale kedze si zena, tak sa tym moc doktor nema chut zaoberat zrejme. Skus povedat obvodacke, nech ti da vysetrit hormony a stitnu ....

jessa1
autor
4. sep 2024

@egonsk všetke ženy sa na neho sťažujú podľa mňa to nemá každá žena a ja si myslím že všetko musí mať dôvod ma to prečo sa to deje alebo teda čím to je vôbec nechápem toho doktora pretože Za mňa to je hovadina neviem ci mam zmeniť gynekológa

xxemma
4. sep 2024

@jessa1 ja by som zmenila. Ja ani ziadna kamoska nikdt nic take nemala a myslum, ze to nie je ok.
Tehu mas vylucene, kedze aj ten ms nebol nic moc?
Predpokladam, ze hp ti nerobil.

jessa1
autor
4. sep 2024

@xxemma nie nerobil mi nič iba sa pozrel zo spodu povedal ze tam nič nevidí iba ze mam evolúciu na ľavom vajíčku ja som nemyslela že som alebo tak ale nikdy som takú ms.nemala ze ani kvapka za celi deň čas som mala prázdnu vložku a krv šla iba keď som sa vycikala a utrela a podla neho to je slabá ms. A z prsnikmi nič nerobil iba prešiel prstami a pobedal že to nič nieje že každá žena ktorá si silnejšie stačí to ma no nemyslím si ze z oboch bradaviek presne s toho miesta ako ide mlieko(nehovorím ze mi ide mlieko je to priesvitná tehutina chcem povedať ze to nejde z okolia bradavky ale priamo z bradavky) tak to musí Mat príčinu nemôže to byť len tak a posledne dva dni keď som si skúšala ci furt tečie tak vždy okolo 6 tam až stieka a podla mňa je to dosť tehukiny a už to tečie nejaký čas

xxemma
4. sep 2024

@jessa1 urcite to ries, mozno ak by si mala vysoky prolaktin, tak by nieco mohlo ist. Ja som 2r po porode - kojila 6m a teda z bradaviek mi davno nic nejde. aspom, ze je ta tekutina cira.
Hlavne vymen dr.
Drzim palce

jessa1
autor
4. sep 2024

@xxemma ďakujem

Určite vymením pretože ako doktor by to podľa mňa mal riešiť akurát sa pýtal ci beriem nejaké tabletky ale vôbec žiadne nikdy a chorá som už nebola 5 mesiacov (chrípka alebo také niečo) inak som úplne zdravá