Tehotenský test pozitívny a výtoky žltej farby

miska210
21. apr 2019

Zdravím 🙂 včera som pridala tehotenský test pozitívny 🙏 Je prosím normálne , že mám žalúdok ako " na vode " ? A čo sa týka výtokov , mám ho ako to povedať... Viac. A krémovéj , žltéj farby .. Ďalší týždeň samozrejme idem k doktorovi.

hennyinnsbruck
21. apr 2019

Aspoň "základné" príznaky si si mohla vygooglit... Okrem vynechania MS patrí žalúdok na vode a bolesť pŕs k najčastejším priznakom... Plus výtok...

miska210
autor
21. apr 2019

@hennyinnsbruck mňa ale zaujímajú názore žien , nie googla. Ďakujem za odpoveď ;)

sonicka96
21. apr 2019

@hennyinnsbruck keby chcela tak si to hádam sama nájde na Google...

hennyinnsbruck
21. apr 2019

@miska210 🤦‍♀️
@sonicka96 nabudúce bude otázka typu.. Mešká menštruácia som tehotná, je to normálne? 😂😂
Som zvyknutá tu na koňovi na všelijaké otázky ale toto by hádam každá žena mala vedieť

sonicka96
21. apr 2019

@hennyinnsbruck ty načo si taká nepríjemná?! Akože ti to je príjemné či čo?! Možno sa iba bojí aby nemala zápal.... Netreba byť hneď hnusná

beky1813
21. apr 2019

Jasne, ze je normalne, ze mas zaludok na vode 🤦‍♀️ to co za otazka. A vytok si pozri na nete, lebo su rozne, aj nemusia nič znamenat aj mozu

beky1813
21. apr 2019

@hennyinnsbruck to su tie otazky ala vestecka gula

sonicka96
21. apr 2019

@beky1813 ďalšia múdra žena ✌️ si tu chýbala

beky1813
21. apr 2019

@sonicka96 nezabudni ma zas zmazat, tiez si expert na podobne otazky

sonicka96
21. apr 2019

@beky1813 keby sa dalo tak ťa zmažem z celeho koňa ty mudrlantka....

beky1813
21. apr 2019

@sonicka96 chod si nastudovat dalsie povery✌️

hennyinnsbruck
21. apr 2019

@sonicka96 ja som neni hnusná 😂😂ja len konstatujem že to by mala hádam každá žena vedieť ze nevoľnost patrí k skoro prvým priznakom tehotenstva.. A nie sa pýtať ci je to normálne🤷‍♀️

sonicka96
21. apr 2019

@beky1813 a ty si choď naštudovať čo na prsia keď nechceš kojiť

hennyinnsbruck
21. apr 2019
beky1813
21. apr 2019

@sonicka96 ty si ako decko. Ale co cakat od 23 rocnej baby

sonicka96
21. apr 2019

@beky1813 ach žena ;) teba iba na smiech akože ak si myslíš že si ma urazila :D tak tebe sa to nikdy nepodarí :*

beky1813
21. apr 2019

@sonicka96 preco by som ta mala urazat? Zato, ze sa o to snažíš ty? 🤣

miska210
autor
21. apr 2019

Bože zas niektoré ste zožrali všetku múdrosť sveta... @hennyinnsbruck predstav si , že keď som bola prvýkrat tehotná tak ma ani prsia neboleli , ani som nemala výtok a aj tak som o dieťa prišla v 8 mesiaci. Keby si si prešla tým čo ja , tak sa budeš báť všetkého. Tak poprosím ženy čo majú potrebu neustále rýpať , choďte si zasexovať s mužom lebo zjavne to potrebujete 🙂 pekný večer 🌷

hennyinnsbruck
21. apr 2019

@miska210 ah ja mam sexu našťastie dosť, dnes je pauza😉😉😊ja keď som bola tehotná, mne zle nebolo, ale vedela som ze to k prvotným príznakom patrí... Výtok som ja neskôr mala až.. Možno keby do trosku inak položila otázku...boli by iné odpovede.

kikaaa444
21. apr 2019

Niektoré otázky sú tu na koňovi naozaj odveci ale niektoré komentujúce tiež .. a slečna sa spýtala normálnu vec nič zle .. veď každý nech sa pýta čo chce predsa a komu sa nepáči nech nekomentuje . Veď sa slečna len spýtala .. boji sa je to normálne a nevieme či sa nesnažila dlho otehotniet alebo či sa jej predtým niečo neprihodilo čo by jej zanechalo strach teraz pri každej drobnej veci. Niektoré ste tu ozaj veľmi nepríjemne ..

hennyinnsbruck
21. apr 2019

@kikaaa444 keby si bola na koňovi tak dlho ako my poniektoré, aj ty by si bola možno nepríjemná 😂😂😂😉😉😉
Tu je x do týždňa "blbá" otázka a raz príde čas a nevieš to proste odignorovať 🤷‍♀️
Ale občas - ako teraz napr je autorka tiež tak trošku na vine (môj názor) lebo sa mohla trochu rozpisat...... Keby to co napísala mne nižšie napísala hneď do jej témy, mala by úplne iné odpovede, to ti garantujem... 😉

kikaaa444
21. apr 2019

@hennyinnsbruck ja som tu už roky len som sa už nemohla dostať do starého úctu .. áno sú tu otázky niekedy že fakt krútim hlavou ale je mi to jedno neriešim to .. nerypem mám to tak že nech si každý robí čo chce 🤷🏽‍♀️ Ja to zas odignorovať viem veď na to je tu ta diskusia aby sa pytali ľudia čo chcú a nech je to bars aká kravina 😆

hennyinnsbruck
21. apr 2019

@kikaaa444 ah ok, tak vieš aké otázky tu často padnú 😉😂
ja tiež niektoré nekomentujem, podľa nálady 😂😂😂😂🤷‍♀️😉

domcatko1811
21. apr 2019

@hennyinnsbruck ty si inak hrozne nepríjemná. Akože si mamička (gratulujem) a teraz si myslíš, že si ako majsterka sveta??? Všimla som si veľa tvojich ironických komentárov a odpovedí aj v iných diskusiách... A naozaj, nechápem, či si tu potrebuješ dokazovať svoje ego alebo čo, ale mala by si sa trochu uvedomiť. A keď sa ti pri niečom rozum zastaví, tak prosím ťa, pokrúť nad tým hlavou a nechaj to tak. Nie každá žena tu, čo sa sťažuje a potrebuje radu, je zvedavá na tvoj v ničom prospešný názor... Peace ✌️✌️✌️

silvia5252
21. apr 2019

Je mi smutno z niektorých reakcií...Nie len v tejto konkrétnej diskusii, ale v hromade iných. Modrý koník by mal byť pre nás, pre ženy, aby sme si boli oporou a mali sa komu zveriť. Nechápem nepríjemnosť a povýšenectvo...fakt nechápem. Ak ma raz niečo neintetesuje, tak to nekomuntujem. Žienky, nájdite pokoj v srdci a šírte dobro...myslím, že potom sa aj Vy budete cítiť lepšie. Niekedy tu ženy ani nehladaju tak odpovede na otázky, ako pochopenie a oporu.❤

hennyinnsbruck
22. apr 2019

@domcatko1811 ďakujem za tvoj psychologický rozbor mojej osobnosti😉😉😉

A nie, mam "len" jedno dieťa, majsterka nie som😉

biela_sova
22. apr 2019

@miska210 Ahoj Miska, snad Ti dam konecne odpoved k veci. Vytok, co spominas, sa nazyva leucorrhea ( gr. leukos = biely). Definuje sa akoto menej vazky, nie hrudkovity, nepriehladny mutny vytok, ineho PH ako bezny zennsky vytok za netehotneho stavu. Farba sa moze lisit od bielej po taku s nadychom citronovozltej. Pokial nezapacha a nie su v nom primesy krvi (teda nie je bledoruzovy, bledohnedy a tmavsie tonality tychto farieb), nemala by si mat dovod na obavu. No v pripade akejkolvek pochybnosti sa obrat na Tvojho gynekologa/gyn pohotovost v tychto dnoch, aby pozreli babo, ze je vsetko v poriadku. Nikdy nie je hanba radsej prist, raz navyse, ako raz neskoro.