Tampón v tele zabudnutý viac ako 3 týždne

27. okt 2021

Baby, stalo sa Vam niekedy nieco tak bizarne? 😩😩😩 Ja mam uz 3 tyzdne bolesti podbruska, hnedy vytok...na zajtra som objednana ku gynekologovi, netusila som, ci som prechladla alebo co...a dnes na zachode "porodim" tampon, ktory tam bol minimalne 3 tyzdne (od poslednej menstruacie). Tak toto sa mi este nestalo 🙏 len sa bojim, ci som si neublizila tym, ze to vo mne hnilo tak dlho😩 🙏

falbala132
27. okt 2021

jezisi, vsak si mohla dostat symdrom toxickeho soku, alebo aj sepsu.
ale tak myslim, ze pokial to tu pises, tak zijes a asi si si privodila len mensi zapal... ako vazne, 3 tyzdne to tam v tebe hnilo, no amen 🙏😨

ovaaa
27. okt 2021

Nerozumiem ako niekto necíti tampón vnútri a zabudne ho 3 tyzdne.Ved hygiena, výmena, šnúrka, sex či?

autor
27. okt 2021

@falbala132 no ja som doteraz totalne v soku 😩😯 lebo snurka mi netrcala a absolutne netusim, co som to ako mohla takto pohnojit 🤔 mam 2 male deti, ktore ma radi vyrusuju aj na wc, tak mozno som v tej rychlosti a strese pozabudla, ze som si este posledny tampon dala. Lebo vzdy je to rychlo, rychlo, kym sa dobija maly do zachoda 🙏 Boze, som zvedava, snad nebudem mat nejake komplikacie z dlhodobejsieho hladiska 🙏

falbala132
27. okt 2021

ako som napisala, bud rada ze to dopadlo iba takto, pretoze tieto veci koncia aj amputaciami koncatin alebo smrtou. sudit ta nejdem preco, myslim, ze stat sa to moze kazdemu. chod na tu gyndu, najskor ti predpise nejake antibiotika a dakuj nebesiam..

autor
27. okt 2021

@falbala132 toto sa pytam aj ja seba. Snurka netrcala, pri sprchovani som nevidela nic (ako do vnutra sa nepozeram), nic ma netlacilo. Dokonca aj sex sme mali. Som v soku, kde ten tampon musel byt.

klarissa25
27. okt 2021

Neverím ze toto sa niekomu môže stať...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

pininka1
27. okt 2021

Mam znameho gynekologa a stava sa to naozaj casto. Ale ani ja to nechapem, mne tampon vadi tak, ze ked len musim si ho davam a aj to som najradsej ze ide cim skor prec.

luccija
27. okt 2021

Tak neviem?každý tampón má aspoň 5 CM šnúrku a sex?to bol análny🙂ja neveriiim.Ak to je náhodou pravda, tak môžeš mať zápal maternice, vaječníkov..

21oktober
27. okt 2021

sex tri týždne nič ? No neviem .

emalka
27. okt 2021

Kedze sem pises tak syndrom toxickeho soku nenastal a zijes 🙂 Inac je to fakt vazny stav, mas obrovske stastie. Gynekologovi to urcite povedz, aby ti mohol urobit vytery a zistit co sa tam deje, tie bolesti moze veru byt zapal. Daj vediet ako si dopadla 🌹

autor
27. okt 2021

@falbala132 Boze, som zvedava, snad to nebude vazne. Zeny ma tu odsudzuju, ja to uplne chapem...tiez som sa s tym este nestretla a to pouzivam tampony aktivne (ziadne vlozky) 20 rokov. Netlacilo ma nic, ja tampon necitim, lebo ked je spravne zavedeny, nevies o tom , ze ho mas. Este podotknem, ze nebol nasiaknuty krvou, iba tym vytokom ( je to nechutne, prepacte, ze to rozoberam. Cize musela som si ho zaviezt ked som uz mala slabe spinenie, vtedy nosim iba slipovu vlozku a takto naneho zabudnut 🙏

irusa
27. okt 2021

ako už som zabudla hocičo..no tampón nikdy

autor
27. okt 2021

@emalka jasne, ze to spomeniem. Ved ak by sa dnes nevypudil, tak by to zistila dr az zajtra. No aj tak sa hambim ako pes, nuz stres a nahananie robi svoje. Dam vediet zajtra 😏

mariejenka
27. okt 2021

Ja ti držím palce,nech si o.k, ja tampóny nesmiem používať,pre ten syndron. Len raz som mala tampón,a skoro som zomrela. Držím ti palce.

autor
27. okt 2021

@irusa ja nezabudam, 20 rokov sa mi to nestalo. Nechapem ako sa mi tam stratil.

autor
27. okt 2021

@mariejenka dakujem ♥️ a prosim Ta, ake si mala potiaze? To je hrozne, ked citam, co sa mi mohlo stat. O STS viem, len mna by to absolutne nenapadlo riesit, ked nemam menzes.

irusa
27. okt 2021

pevne verím, že budeš ok

falbala132
27. okt 2021

tak mne osobne sa raz stalo, ze tiez na konci, som pouzila ten uplne mini tampon, a vlastne si uvedomila az vecer v sprche, ze ho este mam, ked som zacitila snurku. inak som ho samozrejme necitila, ze ho mam. urcite aj preto, ze som na tampony zvyknuta a nevnimam ich. a chapem, ze ak tebe niekde zmizla snurka, tak si na to proste neprisla.

autor
27. okt 2021

@irusa Dakujem 🙏
Inak baby, ten STS sposobuje vraj ta krv, nie tampon samotny...cize ak som uz nekrvacala, mala som stastie v nestasti

irusa
27. okt 2021

mne neide do hlavy ..za tri týždne musel mať aj výtok hnilobný zápach... a to si neviem predstaviť pri sexe

falbala132
27. okt 2021

citala som ze nie iba krv, ale napr. aj zle skladovany tampon, napr. vo vlhkom prostredi, ked sa v nom tvoria bakterie, verim teda, ze aj iny typ hniloby..

tosomja
27. okt 2021

To si necítila smrad? Neverím.

mondolina
27. okt 2021

odhliadnuc od toho, že manžel necítil penisom tampón 🙄
ale že ste obaja necítili ten smrad...tomu veľmi neverím.

luccija
27. okt 2021

@21oktober píše, že bol🙂

san_dra11
27. okt 2021

Toto sa mi zda akoze vobec nemozne, ved to podla mna si musela citit, ze ho tam mas, ved to neni len tak, ze sa strati v tebe. Akoze chapem, ze na wc zhon, pri detoch to tak byva, ale aby som na toto zabudla to teda ee.

autor
27. okt 2021

@falbala132 no muselo to byt takto, ine vysvetlenie nemam...snurka nechapem ako sa stratila.
Baby odsudzujete ma, ale necitila som hnilobny zapach. Zapach ako ked mate hnedy vytok. Nesmrdela som ako zdochlina, asi by som to riesila skor 🙏

mariejenka
27. okt 2021

No isto si mala šťastie v tom,ze ti perioda koncila.
Ja som to skusila este ako mladé dievča,cca 18rokov som mala a tak mi prišlo zle ze som o sebe nevedela, koniec toto, vybrala som si ho pri poslednej sile vedomia,a potom ešte pár dni som mala take hnusne pocity. Gyndoska mi oznámila ze mam zakaz,a keby sa mi to nepodarí vybrať,a nik by mi nepomohol je mi amen-cma. 😞

dzepeta
27. okt 2021

Mne sa to sice tiez nikdy nestalo. Ale celkom ma prekvapuje ako niektore zeny tvrdia ze pre boha MUSELA si citit ze tam nieco mas. No nemusela😁ja som toez napriklad tampon necitila ked som ho mala spravne zavedeny. Je jedno preco sa to stalo ako sa to mohlo stat. Jednoducho sa to stalo a ty si budes na to davat uz pozor. Mozno skus presedlat na menstruacny kalisok🙂 drzim palce🙂

21oktober
27. okt 2021

@luccija tak potom sú extra necitliví aj s manželom . Tu je všetko extra... extra necitlivosť,
extra voňavosť...Nebudem písať čo ma napadlo , lebo to už je na hranici urážky autorky , ale po tomto že sex bol aj s tampónom neverím už ani slovo .

irusa
27. okt 2021

@dzepeta tu neide o to cítiť, že ho tam máš..ten tampón v tebe hnije, množia sa baktérie, tak to musíš cítiť - chbyže by mala covid a nemala čuch