Tabletky na oddialenie menštruácie

11. máj 2023

Pekný deň ženy, o 2 týždne mam svadbu a akurát na svadbu mi vychádza mendzes a keďže neviem si to predstaviť, aby som bola v svadobnych satach a chodila si menit tampon ,plus bolesti ...tak by som sa chcela opýtať či niekto ma skúsenosť s tabletkami norethisteron..chcela by som menštruáciu oddialiť tak o 3 dní...ako sa tie lieky majú užívať? Za gynekologickou nejdem,pretože u nás v lekárni mi ich dajú aj bez predpisu keďže cena je rovnaká ..ďakujem pekne 🙂

janai1
11. máj 2023

V ktorej lekárni len tak rozdávajú lieky bez predpisu?

maminatimka
11. máj 2023

Ako sa vola ta tabletka bez predpisu?

suzitok
11. máj 2023

@maminatimka vraj Norethisteron 😀

janai1
11. máj 2023

@maminatimka nijak, taka neexistuje... Ona píše ze v lekárni jej ich dajú aj keď nemá predpis od lekára

maminatimka
11. máj 2023

@suzitok bez predpisu? Mne to musela vždy vypisať...zaujímave..

autor
11. máj 2023

Panaboha jedna sa chytí a idú všetky? Toto vás trápi ze bez predpisu? Ja sa pýtam inú otázku a žiadna na to neodpovedala ,to fakt tu len viete do človeka rýpať? Odborníčky

maminatimka
11. máj 2023

Ano ja som používala tiež na oddialene...

janai1
11. máj 2023

Ja nerypem sa pýtam. Do takej lekárne si zájdem aj ja

suzitok
11. máj 2023

@maminatimka ja som tiež mala na predpis a samozrejme po zhodnotení zdravotného stavu a po vyšetrení

suzitok
11. máj 2023

Autorka - veď ti povedia v lekárni, kedy máš začať užívať a dokedy

adulka182
11. máj 2023

Užívala som ich, tam v letáku je napísané ako sa majú tusim že pár dni predtým ako ma ms začať a potom keď prestaneš ms príde, mne to pomohlo na dovolenku

maminatimka
11. máj 2023

A ja musim tiež toto zas riešiť lebo mi vychadza na dovču ☹ ale ja musím jej zavolať...začneš brat asi 3-4 dni pred menštr. každy deň rano večer a keď prestaneš brať tak mne na 2-3 deň už aj pride

maminatimka
11. máj 2023

Ale ja to už predlžujen mesiac vopred nue počas dovolenky...

autor
11. máj 2023

@maminatimka ďakujem pekneee za normálnu odpoveď 🩷 super bo som sa bála ze mi to celkovo dodrbe menštruáciu, bo konečne ju mam pravidelnú, tak snáď aj mne potom príde bez problémov..

suzitok
11. máj 2023

po vysadeni menzes príde hned, ale liek ti ho práveze rozhadze na dalsie mesiace, malokomu nabehne potom normalne, u mna to trvalo pol roka, ale mozno nebudes mat takuto skusenost

marcelmolnar
11. máj 2023

Ja som ich tiež mala keď sme išli ba dovolenku aj 2 krát a vez problémov daj si 3 dní pred dostanem menštruácie he tam aj návod každý deň užívať neviem ci presne 3 krát denne ale he to napísané v návode a lekárnička ti poradi

floki1994
11. máj 2023

Mne tiez mala prist na svadbu ale nechcela som si dodrbat cyklus nejakym chemicky bordelom a aj lekarka mi to neodporucala brat kedze sme chceli potom riesit babatko...nakoniec meskala aj tak kvoli stresu zo svadby...prisla 3 dni po svadbe ked zo mna starosti a stres opadli 😅

mima977
18. jan 2024

Ahojte, nemáte ich niektorá na predaj? rada odkúpim. Vďaka 🙂

autor
31. jan 2024

@mima977 mam ja pokiaľ vám ešte treba 🙂

mima977
31. jan 2024

dala som si predpísať u Dr.ale ďakujem 🙂

pictbridge
31. jan 2024

Ahoj. Zober si tabletky z lekárne ak máš možnosť a máš presne napísané v pribalovom ako začať užívať. Ja som ich užila pred operaciou ale žiaľ mala som 2 dní do menzes a mne nepomohli . Potom mi pichali injekciu na zastavenie menzesu. Myslím ze týždeň pred menzesom sa začínajú užívať 🙂

evulienkaslx
31. jan 2024

gynekolog mi predpísal Norethisteron, pekne mi oddialil menzes, dostala som to do 2 dni od vysadenia, potom sa mi dokonca spravidelnila, lebo som mala aj problemy s nepravidelnostou a silnym krvacanim

andreaspilova
5. máj 2024

@maminatimka dibry den,mozem sa este opytat,takze aj ked sa tue lieky uzivaju aj 3t.v kuse,je to v pohode?

maminatimka
5. máj 2024

@andreaspilova 3 tyždne je dosť vela na toby som chcela aj suhlas aj od mojej gynky, ona mi to ani nerada vypiše, ja som brala najviac tak tyžden 8 dní, no tento mesiac to bude až 10dní ☹