Tabletka po a na 10. deň krvácanie

miirkka1
12. feb 2022

Ahojte,pred 11dnami sme mali s manzelom nechraneny styk pocas plodnych dni,na druhy den som si kupila tabletku po.Dnes je 10den od uzitia tabletky a zacalo u mna slabe krvacanie.Test som si robila,je negativny.
Mate skusenosti ze aj na 10den nastalo krvacanie?Je to uz menstruacia? Uhniezdovanie by asi nemohlo byt so slabym krvacanim? Keby som uz bola tehotna,samozrejme,ze by sme ho nechali,ale stacia nam nase dve deticky.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miirkka1
autor
12. feb 2022

@hazelgracegus ako ja som mavala vzdy hrozny cyklus.A dcerku 23mesacnu este v noci kojim a ver ci nie,nemala som od porodu menstruaciu,takze ma ani nenapadlo,ze mam plodne dni.Uplne som uz na to zabudla,ako to vyzera.Len po styku som si dala jednl k druhemu,hlien ze bol tahavy a vela atd..tak som utekala po tabletku.No uz nakupila kondomy,antikoncepciu velmi nechcem.
Myslis teda,ale ze zabrala ta tabletka?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
12. feb 2022

tak nehormonálne teliesko , nie je to samozrejme 100ˇ% ale aspon niečo ,

miirkka1
autor
12. feb 2022

@sara07 ale ak krvacam trochu,tak to asi pomohlo...? Ako uz v zivote nepojdeme bez kondomu,len prave vtedy sme nemali

kulumulu123
12. feb 2022

@miirkka1 skus nehormonalnu antikoncepciu napr pharmatex je celkom super a hlvne funguje u mna uplna topka 👍