Svrbenie vo vagíne

pupetko263
7. apr 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť niečo na svrbenie vo vagíne pred pol rokom som mala mykózu doktor mi predpísal lieky a masť a teraz znovu znicoho nič som z toho nešťastná lebo som niekedy ani nevedela čo to je a teraz zrazu čo vám pomohlo aby sa to neopakovalo

petamich
7. apr 2021

@pupetko263 canesten combi si kup v lekarni a probiotika 🙂 pripadne opat smer lekar, ci to je skutocne zacinajuca mykoza a najcastejsie sa to vracia, ked je narusena mikroflora alebo pH v posve napr. mne po antibiotikach vzdy

gabika0825
8. apr 2021

@pupetko263 rosalgin výplachy. Ihneď uľaví a ak je to mykoza tak aj vyplaví von zapalovy výtok. Mne vždy pomohol a aj gyn mi povedala že rosalgin ako prvá pomoc a ak to po celom balení neprejde tak ísť k dr.

lulupulu
8. apr 2021

Jednoznačne choď k lekárovi, da ti guličky alebo iné antibiotika. Mykozu vždy najlepšie vylieci gynekológ. No a je pravda ze ak si ju uz raz mala tak ta neopustí do konca života 🙃🙂