Svrbenie v intímnych partiách

nikk3y
15. jún 2020

Ahojte, neviem ani ako začať...
😥😐
Uz vyse tyzdna pocitujem svrbenie v imtimnych partiach (hlavne Hradza)
najprv to bolo len take slabe, no teraz sa to niekedy neda vydrzat, gyn mi predpisala (pouzivam ho cca tyzden)Ialugen Plus
no neviem niesom si snim velmi ista... Gyn mi pisala ze mam prist ak to neprejde no mam strach (hlavne z tych zeleznych lyzic, a kozy, kedze tie moje nohy velmi nedokazem roztiahnut,lebo ma ta hradza boli ked sa natahujem)
Niesom zastankyna samoliecby no tato situacia je pre mna dost chulostiva,taketo nieco mam prvy krat, tak chcem najprv skusit od vas poradit nejake kremiky alebo nieco
Mate s niecim takym skusenosti? Ak ano poprosim nejake kremy lieky co sa daju kupit bez LP 🙏 Dakujem

sunsetsunrise
15. jún 2020

@nikk3y ahoj robila som n gynde a keď mala pacientka problém ako ty s kozou a tak. Odporúčala by som sedavy kupel v hypermangane, vyplach rosalgin(hoci je to drahšie) .... plus nejaké probiotika od spodu aj peroralne. Určite ti odporucia v lekárni ... plus nejaký krém zvonku ( mne canesten nikdy nepomohol .... skús niečo na tento spôsob) ked dačo kľudne píš správu rada poradim 🙂

evaadamcikova
19. jún 2020

@nikk3y odporúčam vložky od Tiande. Nasadiť kúru. Určite pomôže. Ak by si mala záujem napíš

kawasakier6n
22. jún 2020

@nikk3y mne na to velmi pomohol hydrofemin

nikk3y
autor
23. jún 2020

Ďakujem vám všetkým za rady, no nakoniec som sa rozhodla ísť na gyndu lebo som to nevedela vydržať ❤❤ ...
A nakoniec pri prehliadke lekárka usúdila že tam mám ranu 1cm a to ma boli a stipe, predtým som mala Ialugen no ten mi nepomohol, a keďže zistila že mám ranku tak mi predpísala framykoin ....
Teraz už konečne môžem normálne si sadnúť na wc sedieť v teplakoch na PC stolicke 🙏❤❤😁 ale z čoho by som to mohla mať mi presne nevedela povedať 🤷‍♀️😐 buď príčina mohla byť suchost alebo pri pohlavnom styku alebo holení 🤷‍♀️ .. Takže som po MS (to bola teda sranda s tou mastičkou a zvládať zároveň aj MS) a bojím sa mať pohlavný styk 😁😁