Svrbenie pošvy a konečníka

27. júl 2022

Ahojte , je to pre mňa intímne preto píšem ako anonym.
Po šestonedeli som začala brať antikoncepciu zlyndu , prvý mesiac pohode , druhý som dostala mykózu vraj to je normálne pri užívaní dala mi krém do vnútra a vaginálne tablety pekne som si to preliecila a bol pokoj no teraz beriem už 3 mesiac a zase sa mi to vrátilo ale už mi nezaberajú tie tablety , teda zabrali ale len v nútri z vonku to príšerné svrbí a aj v nútri ako sú pysky a klitoris stále sa musím škrabať už som na nervy a do toho ma začal aj konečník svrbiet, natieram z vonku canestenom ale žiadna zmena .. svrbí to hlavne v noci to nič nespím :( doktorka má dovolenku a tá čo ju zastupuje mi povedala že mám brať tablety a Canesten lenže ja nevidím žiadnu zmenu .. je mi to strašne trapne to tu písať ale nemáte niektorá skúsenosti alebo nejakú radu ako si uľaviť? Stery po šestonedeli som mala všetky negatívne , sex nepripadá do úvahy kvôli tomuto takže ho ani nemám a ani som dlho nemala čo má tiež nervuje už .

perdita11
27. júl 2022

Hlavne si to neskriab a skus sa preplachnut cistou vodou ked to bude neznesitelne.
Osobnu skusenost nastastie nemam

kacena4
27. júl 2022

moze to svrbiet zo zapalu stale sa sprchuj nevh sa to chladi mne v noci pomahala kocka ladu na schladenie a znecitlivenie ☺️ a len vydrzat kym zaberu lieky alebo zmenit tabletky

poopsie
27. júl 2022

Skus probiotika, aj jesť aj vkladať, skús sa natrieť aj smotanou alebo aj kokosovým olejom, vysadiť všetko sladké, kysnuté.. Piť veľa acidka

simsalabim
27. júl 2022

Ziadala by som vyter Ved to vobec nemusi byt mykoza. Ako prvu pomoc by ti mala dat aspon Polygynax.

autor
27. júl 2022

@simsalabim akurát somvolala dr čo zastupujú a dožadovala sa nech ma pozrie , tak že zajtra mám prísť.. som zvedavá .. och nikdy som nemala s mykozami problémy až teraz po pôrode ako beriem tu antikoncepciu

lenkaspalka
27. júl 2022

Ahoj ja som mala celé tehu problémy a nemohla som používať canesten, mala som macmiror čipky, ale tie sú zrejme len na predpis. Ale mne aj tam pomohol viac rosalgin výplach a úplne najviac oplachovanie s troškou sódy bikarbóny rozmiešanej vo vode. Ešte mi bolo odporúčané použiť výplach Clogin, ale ten som neskúšala

aniko23
27. júl 2022

Ja som tiež dostala pár týždňov po pôrode mikozu,sex sme ešte nemali takže možno som niečo aj v nemocnici chytila,tak strašne ma všetko svrbelo,že až do krvi som sa vyškriabala.uzivala som macmiror a umývala som sa s Rosalginom (mne Rosalgin veľmi pomohol), skús sa s tým preplachovat, určite ti to ukľudní...

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz