Svrbenie po sexe

tana2308
16. sep 2020

Zdravím, mám taký problém, že po sexe s manželom ma svrbí tam dole. Stalo sa to dvakrát, tak som si dala canesten a manžel sa tiež preliečil, ale teraz sme mali sex a opäť svrbí a na gyndu mali voľné až nabudúci týždeň, čo mám dovtedy robiť? Mám to nechať tak? Keď ani nepoznám dôvod svrbenia, veľmi nás to trápi.

himedzi
17. sep 2020

Sprav si octovu vodu trošku octu do cca 2 dcl vody a vyplachni si pošvu

lauren8m
17. sep 2020

@tana2308 moze to byt rozneho povodu, na bakterie canesten neucinkuje. Idealne gynekolog, nech spravi odber.
Dovtedy by som radsej odporucala nieco z lekarne ako domace recepty, mne sa osvedcil rosalgin, alebo multi-gyn

ciola
17. sep 2020

Domáce recepty by som v tomto prípade asi vynechala, podľa mňa je potrebné, aby ti gynekológ spravil nejaké tie vyšetrenia, aby sa došlo na podstatu toho, čo ti tieto problémy vlastne spôsobuje

mareri
17. sep 2020

skus nejaky antibakterialny intimny gel, určite pri sexe použivajte kondomy a ked to nepomože, skus nejakeho lekara

chellina
17. sep 2020

vlastna skusenost, doktorka ti aj tak šupne len niečo z lekárne alebo nejaké rýchle ATB...mne aj urobili ster povedala že kvasinky a že nič mám dobrať to čo mi už dala ....daj si probiotiká, sú špecialne na taketo ženské veci napriklad Dr. max má a k tomu napríklad rosalgin celé balenie výplach využívaj

macekovam
17. sep 2020

@tana2308 v lekarni mas volnopredajne lieky.. mykoza.. candibene... ak je to bakterialne tak betadine cipky.. vsetko kupis bez predpisu.. a muzovi nieco kup

budemmamca
19. sep 2020

@tana2308 radšej sa objednaj nech to preliecia poriadne

akinom0077
19. sep 2020

@lauren8m presne tak na bakterie Canesten neucinkuje, on je iba na mykozu.

akinom0077
19. sep 2020

@macekovam a co kupi muzovi na bakteriu? ak je to bakteria?

akinom0077
19. sep 2020

@tana2308 Objednaj sa ku gyn. ziadaj kultivaciu a podla toho liecbu pre oboch a ak chces dovtedy sexovat len s kondomom