Svrbenie nad pošvou

dida1234
16. feb 2023

ahojte,chcela by som sa spýtat ci tu ma niektora podobny problem mna svrbí zvonka nad pošvou tam kde sa holime,už som si to toľko krat skrabala ze normálne tam mam fľak ako keby vyskrabane, niekedy to necítim ale niekedy si do vyskrabem ,holim sa tam zvnútra mám všetko ok ani výtok ani nic ,min rok som mala preventívnu a všetko ok som mala u každého dr ale toto som nespominala je mi to jak keby trápne ze sa tam škrabem,mala som aj stres aj spodne prádlo perem v aviváži ci to moze byt to ?alebo holenie Alebo ze sa zapotim a neni tam taky vzduch ale uz neviem len či som neni sama kto sa poskrabe nad posvou,ďakujem

cakambabatko
16. feb 2023

Neoholila si sa staršou, tupejšou žiletkou?

dida1234
autor
17. feb 2023

@cakambabatko aj jaa som na to myslel ze žiletka lebo po holení sa len natrem obyčajným krémom alebo potom ze tak som sucha alebo vlhko tam dole aa jak keby sa zapari a s toho svrbí,no neviem len to je na tom zee niekedy si neviem povedal nie a poskrabem sa a potom neviem prestať to je zle ale tento rok mam preventívnu lebo vsak kazdy rok a poviem to a aj to zbadá lebo jak som sa skrabala ten kúsok mam inej farbí koži