Svrbenie a vyrážky

monikakoleskova
5. apr 2022

Prosím vás "tam dole " mi začalo neskutočne svrbenie a vyrážky podobajuce sa pľuzgieriky a červené fľaky čím ďalej tím viac. Už ju mám aj trochu opuchnutú keď to poskrabem lebo sa to nedá vydržať
S priateľom sme mali ťažšie obdobie a myslím si že zahol. Začalo to po sexe s ním hneď na druhý deň .Je to možné že by kôli tomu ? Idem aj k ženskej ale má dovolenku do konca týždňa len mám pocit že je to čím ďalej tím horšie a boli to . Rozširuje sa to aj v oblasti zhybov pri nohách proste celá tam dole je obsipana 😒😒😒😒 je nejaká mastičky ktorá pomôže kým nepôjdem k lekárke ? On vraj nemá žiadne pálenie svrbenie ani nič . Som s toho zúfalá

tessa2299
5. apr 2022

@monikakoleskova tak ak si to chytila od neho, urcite to z masturbovania nebude mat....
Ale k teme. Nemozes to mat z holenia? A ako ti rastu chlpy, tak sa ti zarastaju a zapaluju?

monikakoleskova
autor
5. apr 2022

@tessa2299 to si nemyslím nikdy pred tím som nemala taký problém a žiletky používam vždy nové ostré . Skôr mám stále v hlave že som od neho niečo chytila 🤔

colostru
5. apr 2022

Kúp si ROSALGIN je to taký granulát na prípravu roztoku, s ktorým si ju umývaj ,oplachuj. Takisto si kúp vaginálne tabletky Feminella vagi C na obnovu pošvovej mikroflóry.

hope87
5. apr 2022

Zavolaj svojmu obvodnemu nech ti nieco predpise...neviem, ci na toto canesten pomoze ale mozes skusit...ten je voľnopredajný. Ale na ulavu od svrbenia kludne pouzi teraz ak mas doma aj kyslu smotanu alebo biely jogurt s probiotikami. No a co sa tyka toho, ci to mozes mat od partnera...jasne, ze ano. On nemusi mat ziadny viditelny prejav a je len prenasacom.

tessa2299
5. apr 2022

@monikakoleskova nemozu to byt genitalne bradavice? Alebo len nejaka infekcia

ruzoveokuliare
5. apr 2022

Ak sú vyrážky, môže ísť aj o vaginálny herpes.

strudlikmalicky
6. apr 2022

To bude herpes, keď sú to pľuzgiere. Určite by som nečakala a utekala k dr. Trebárs aj na dermatovenerológiu, aj tam ti môžu niečo dať. Veď je to sexuálne prenosná choroba. A toho debila čo ťa nakazil by som zabila 👿

monikakoleskova
autor
6. apr 2022

@strudlikmalicky je to červená vyrážka s takou bielou bodkou vyzerá to ako podkožný tuk

monikakoleskova
autor
6. apr 2022

@ruzoveokuliare a to sa prosím ako lieči ?

hope87
6. apr 2022

Ved daj si do vyhladavaca genitalny herpes alebo vaginalny herpes a daj si obrazky a uvidis, ci to tvoje vyzera rovnako alebo podobne...urcite bude kopec clankov ako sa to ma liecit ale urcite ta musi vidiet lekar...gynekolog najlepsie...alebo si zavolaj na pohotovost, ze tvoj gyn.ma dovolenku, ze co mas robit...opis ako to vyzera a ake mas problemy...isto ti poradia a nieco napisu.

ruzoveokuliare
6. apr 2022

@monikakoleskova antivirotikami, ktoré sú na predpis...ale podľa druhého opisu, to nemusí byť pľuzgier, ťažko cez net, musí to skontrolovať gynekológ.