Stres z gynekológa

3. sep 2024

Ahojte, viete poradiť ako prekonať strach z gynekológa. Som po jednom pôrode. Chodím na preventívne prehliadky a je to pre mňa stres. Po stere ma bolí brucho dva dni. Mávate to aj Vy tak? Prípadne dá sa to prekonať?

ivik4
3. sep 2024

Ja mam paniku z odberu krvi odkedy v tehotenstve do mna den co den pichali a vkuse nieco . Co s tym.. nic. Proste predycham,musim, coby sa nedalo prekonat 💁‍♀️.
Vzdy sestre vopred poviem ze omdlievam

ada_alica
3. sep 2024

Tak to teda nemáš veľký strach,ja ešte len keď sa idem objednať už má preháňa 🙈 a nehovoriac o tom konkrétnom dni, lenže ja sa bojím hlavne čo povie....my čo máme za sebou zdravotné problémy a operácie vieme o čom hovoríme.... takže v podstate nemáš problém

werony_n
3. sep 2024

Ja som sa prestala báť, keď som zmenila gynekologicku, mam úžasnú, nič ma nikdy neboli, je milá, na všetko mi odpovie, takže podla mňa možno zmeniť gynekológa

michaela789
3. sep 2024

Stery vždy predychavam ako lokomotíva. Nenávidím ich. A trochu ma potešilo, že nie som jediná. Ženy, ktoré poznám si nado mnou ťukajú na čelo, že čo mi šibe keď to ani necítiť. Ja to cítim a VEĽMI, hoci doktor robí čo sa dá.
Riešenie nemám. Jednoducho rátam do dvadsať, pozerám do stropu, hľadám muchy, praskliny v omietke a nechty zarývam do lehátka 🙈

autor
3. sep 2024

@michaela789 ďakujem, že nie som jediná...o predychavani by som vedela rozprávať.

lulula12
3. sep 2024

Vazne sa nemas coho obavat. Nastastie teda nie som z tych, ktori maju taketo problemy, takze neviem, co to je, ale je to proste nutnost. 🙂