Streptokok v pošve

17. júl 2024

Ahojte, od minuleho roka, od novembra, mi vychadza stretokok v pošve, problém je, že lekár mi vzdy nasadi lieky, na tyzden pomoze, pocitovo, stale mi tam vychadza, čo lekar povie ze streptokok je tam bezny - len potom nechapem, preco poslednych 20 rokov mi z vyteru nevychadzal nikdy a zrazu je bezne, ze vychadza. No a problem ze vzdy prvy stal po liekoch a za par dni som, kde som bola. Poradte mi nieco na liečbu, niečo čo realne pomohlo. Uživala som macmiror komplex, niečo na F, gynoflor, rosalgin. Manzel si tiez nasadil lieky. Masticku, Atb normalne. Už som z toho na nervy. Cytologiu mam v poriadku. Len teda očividne toto sa tam stale drži. Ďakujem

kacena4
17. júl 2024

ak sa ti tam raz zaniesol je tam, je to tak isto ako v nose, v hrdle, otazka je ci ti sposobuje problemy na ktore sa nasledne nasazuje liecba inak nie je potrebne ho bezne preliecovat pokial viem

autor
17. júl 2024

@kacena4 no len ja by som sa musela liečit každý mesiac takýmto spôsobom :( preto hľadám nejaké skúsenosti, komu čo pomohlo, lebo vždy dostanem nejaky macmiror, pomoze, potom mam napríklad styk a do tyzdna som, kde som bola

nevenka
17. júl 2024

Nic nepomoze, mam to uz 20 rokov...☹...Jedine, co pomohlo na pol roka, bola infuzia s ampicilinom pred 2 poslednymi porodmi. Po pol roku od porodu som tam, kde som bola.

autor
17. júl 2024

@nevenka bože a tiež inak vysledky dobre? Ja proste po liečbe ok, jeden styk a už citim taky diskomfort, ako keby taku tupu bolest a viem že sa to rozbehne do problemu s močenim.

luccija
17. júl 2024

Muž bol na steroch?

autor
17. júl 2024

@luccija ano, jemu vychádzali negatívne

luccija
17. júl 2024

U urológa si bola?ja som to mala podobne obvodná mi stále len pozrela moc u nej papierikom, až som bola u urológa ten má vycievkoval a mala som nejaké baktérie plus u gynekológa a ono sa to prenášali vyliečilo sa jedno prišlo druhe
Streptokoka môžeš mať a nemusí ti robiť zle veď to hovorí aj gynekológ.

autor
17. júl 2024

@luccija čiže tebe pomohol až urológ???

luccija
17. júl 2024

Áno

autor
17. júl 2024

@luccija no tak asi aj tam budem musieť zájsť