Strach z cysty na vaječníku

15. mar 2024

Ahojte ..na preventívke v januári mi našiel lekár cystu na vaječníku s veľkosťou takmer.4 CM dal mi kontrolu teraz koncom marca povedal že cysta je klasická vodova a že je možné že mi dovtedy sama praskne..22 dni potom som dostala dosť silný menzes a aj dosť bolestivý na moje pomeruy že som musela až.siahnut po tabletke..čo sa mi nestava pri ms..myslíte že ta cysta odišla s ms ?..ja viem že mi nikto nevidíte do brucha ale mám strach nechcem ísť zas na operáciu 😭

martinkatinka
15. mar 2024

Na operaciu sa pri vodovych cystach zvacsa nechodi. A predpokladam, ze praskla. Je to tz. funkcna cysta.

autor
15. mar 2024

@martinkatinka mňa tak už raz poslal s vodovodu na operáciu..lebo tam bola dlhšie .ale primár povedal že by po čase odišla sama ..ktory má operoval

beata_k
15. mar 2024

Volakedy sa na cysktu uzival thiamin. Skus. Mala som velku ako ty, praskla. Drzim prst.

micusa2222
15. mar 2024

A nechceš to riešiť s tvojím gynekológom ? Ja som mala tiež cystu, riešila som to s mojim lekarom, poslal ma na laparoskupiu, ani som nevedela, že som mala nejaký problém..teraz je už všetko o.k.

autor
15. mar 2024

@beata_k užívam aj indol.3c

autor
15. mar 2024

@micusa2222 nechcem lebo nechcem ísť zas na operáciu..raz mi stačilo

beata_k
15. mar 2024

Daj jej cas, praskne.

maciatkolulu
15. mar 2024

Ja neviem,mne našiel tiež cystu,tiež 4 CM,nerobí z toho nič a to mám problémy s menzesom. Dal mi na vyvolanie menzesu tabletky,spravil hormonálny profil a čaká. O operácii ani slovo.

micusa2222
15. mar 2024

je to laparoskopia...to dáš...takto neustále tŕpňuť, či sa zväčšuje, či praskne..no neviem, koľko by ma to bavilo...

autor
15. mar 2024

@beata_k kolko tabletiek denne si uzivala prosim :?

martul
15. mar 2024

Vodové cysty mám furt, nikdy mi nikto ani len nenavrhol riešiť ti operačne. Keď tak sa to robí laparoskopickyw, veď to je parminutova záležitosť, ráno prídeš poobede ideš domov, čoho sa tak strašne bojíš?!

autor
15. mar 2024

@martul ake rano prides?..ja som bola 4 dni v nemocnici pri laparoskopickej operacii

pokemonkaa
15. mar 2024

ja mávam tiež často vodové cysty pri vaječníkoch, vždy praskli. Raz bola už veľmi veľká, vtedy som užívala nejaké iniekcie a 3x3tablety denne Wobenzymu.

martul
15. mar 2024

Vieš čo, svokra bola pred mesiacom, ráno o 7 išla na príjem, o 10 laparka, o 15 som išla pre ňu.

beata_k
15. mar 2024

Uz neviem kolko tabletiek. Na nete najdes info.

autor
15. mar 2024

@martul nechapem ved ja som bola uspata vyse dvoch hodin pri laparke, laparku mi robili niekedy o dvanastej a o nejakej piatej som bola ešte na pooperacnom a bola som mimo..

krtko1313
15. mar 2024

Koľko máš rokov? Ja mám tiež. 1 praskla a zase mám 3cm. Čo ti poviem. Menzes zase o 7 dní skôr. Tak idem k lekárke uvidím čo mi povie.

autor
15. mar 2024