Ster, vaginálne tabletky a obavy

8. apr 2024

Ahojte chcem sa opýta co si myslite pred par dnama som mala zapal moc ciest neprechádzalo to tak som isla na urológii tam setko ok tak este pre istou na gynu tam mi nic take nepovedal iba zobral ster a mam si zavolat dal mi nejake vaginálne tabletky kvoli antibiotikám ked som sa pytala naco je ster vraj na vsetko na baktérie chlam ..a podobne co ma vystrašilo lebo som nikde s nikym nic nemala muza mam uz dlhe roky mame aj deti a ineho partnera som mala viac ako pred 13 rokma zapal prešiel uz nic nemam no cakam na vysledky co brali na gyne a uz som v obave kedze som citala hocičo ako mozete mat v sebe selijake choroby a baktérie aj dlhe roky

simca115
8. apr 2024

Chlamydie sa dajú chytiť aj z verejného wc , bazénov, a nemusí to byť vyslovene z nevery druhého partnera..

simona20201309
9. apr 2024

@simca115 nemusí... ale väčšinou je.
Autorka, sadas si na toaletach v tescu priamo na zachadovodu dosku? Ak nie, spozornela by som.

simona20201309
9. apr 2024

Asi by som sa muža opýtala na rovinu. A asi by som ho vystrašila, ze je ti pohlavná choroba a musí sa dat tiež skontrolovať na urologii.

autor
9. apr 2024

@simona20201309 nie primo nie ide oto ze ja nemam ziadne priznaky a tak mala som len ten zapal ale ten aom mala 1 x po 8 rokoch inak chodim pravidelne na gynu a setko je ok aj pocas tehotenstiev bolo ale zacalo som tu citat clanky jak zeny pisu ze maju všelijaké ureaplazmy a pod dlhe roky a nevedia otom a teraz som ostala teochu vystrašená

simona20201309
9. apr 2024

A to si bola na preventivke po 13rokoch? Prvý krát po 13rokoch ti robili ster?

mk1111111111
9. apr 2024

@simona20201309 pise, ze chodi pravidelne

simona20201309
9. apr 2024

@mk1111111111 Ja viem, len som sa snažila od nej zistiť, ci chce veriť tomu, že tie chlamydie tam ma od bývalého frajera z pred 13r

mk1111111111
9. apr 2024

@simona20201309 ved pise, ze jej brali ster, nema este vysledok, tak ju vopred nestras neverami

mofa
9. apr 2024

Mala si zapal mocovych ciest.na to si vybrala antibiotika? Ci preslo same?Nestresuj sa este nevies co tam vykultivuju.a absolutne to nemusi mat suvis s nejakou promiskuitou🙂
Casto sa premnozia bakterie, ktore sa vedia do posvy dostat aj zo stolice, verejne wecka, plavarne.

autor
9. apr 2024

@mofa ahoj ano zapal som mala ale uz mi vsetko preslo isla som na gynu nazaklade toho ze ma bolela moc rúra ako keby ale asi to chcelo cas a dnes je mi uplne uz ok a na tej gyne mi brali ster inak na preventivke som bola na gyne 1.3 2024 a tam bolo vsetko to je vlastne par dni dozadu a nato som zavhvilu dostala zapal moc ciest ale prvy krat mi moc vysiel nev ja som tak par dni chodila a este aom dostala aj menzes a potom som isla znovu dr a uz tam bol zapal dali antibiotika a dnes uz je vsetko ok len sa bojim teraz na gyne kedze som tu vsetko mozne pocitala tak aby mi zas tam nenasli nejaky problem kedze tu pisali ze to mozem mat v tele x rokov a neviem teda ako by som to vysvetlovala ze po dvoch pôrodoch mam v sebe 13 rokov take nieco

autor
9. apr 2024

@simona20201309
Nie ja sm chcela skor vediet ci je mozne ze by som tam take daco mala tolko rokov a ze by mi nato nedosli za tolko rokov aj pei dvoch tehotenstvách samozrejme pravidelne chodim na gynu len neviem ci robia takyto stehna vsetko beru mi ster na preventivkach ale neviem ci tam vsetko vysetruju