Stále sa mi vracia mykóza

pluska95
17. apr 2021

Ahojte žienky potrebovala by som radu alebo pomoc s mykozou uz nemam nato nervy stale sa mi to opakovane vracia uz neviem ani kolko krat som bola za svojim doktorom dobre stale nieco predpíše a potom zase viem brať aj wobenzyn to mi tiez niekedy pomože a canesten tabletka uz nezabera aj lactofeel mam to tiez mi to zmierne rosalgin vobec nepomoze uz som bezradna a uz som s toho aj na nervy poprosila by som o nejaku dobru radu ďakujem 😉

petus998
17. apr 2021

@pluska95 ja som ich mala non sgop aj dva x do mesiaca proste furt zabivala som sa toho a o par dni znova potom som mala posledne antibiotika plus probiotika a po dobrani som zacala uzivat lactobacili od swiss od vtedy si musim zaklopat je tomu dva roky a nic

pluska95
autor
17. apr 2021

@petus998 je to volňe predajne ďakujem za radu 😍 vyskušam

petus998
17. apr 2021

@pluska95 ano volnopredajne su

petus998
17. apr 2021
petus998
17. apr 2021

@pluska95 brala som ich. Cca pol roka

babovka2321
17. apr 2021

Asi vies, ale pre istotu sa opytam - ak mas partnera, lieci sa tiez? Lebo ak nie, ty sa mozes liecit cim len chces...

simsalabim
17. apr 2021

@pluska95 nasadil ti aj 6 mesacnu profylakticku liecbu celkovymi antimykotikami? 00 akym vysledkom? Ak nie, ziadaj. Ake dalsie vysetrenia urobil? Poslal ta na imunologiu?

petus998
17. apr 2021

@babovka2321 presnee vydis toto som zabudla

pluska95
autor
17. apr 2021

Ano dal mi lieky prokanazol ze budem mať na polroka pokoj ale nieje to tak a vieš ako muži že oni nič stále hovorím manželovi že aj on by sa mal liečiť ale to by asi utrpelo jeho mužské ego ženy už som s tým na nervy nech sa nečuduje že nechcem sex ked ma všetko zo spodu pali ach.... Aj lekár mi dal mastičku pre neho ked raz si ho natrel to je zbytočné u neho

pluska95
autor
17. apr 2021

@babovka2321 jasne ze o tom viem že sa ma liečiť aj manžel nemám to prvýkrát ale on nato kašle preto vás prosím o radu 😉

silviatko
17. apr 2021

@pluska95 musi sa preliecit aj on inak to nema vyznam..u nas sa mi to skoncilo az potom ako navstivil urologiu..dal mu mas a nejake tabletky..od vtedy pokoj na roky rokuce

babovka2321
17. apr 2021

@pluska95 no ale ty sa mozes aj na hlavu postavit, ked sa vyliecis a on ti to nazad vrati. Ina rada tu nezafunguje. Nechapem takych sebcov, prajem im, aby ich tak sialene svrbel penis, nech vedia, co robia svojej partnerke svojou ignoraciou.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silviatko
18. apr 2021

@bigdream my chodime na gyndu a chlap ma chodit na urologiu..nechapem co je na tom ..tak ako nam je neprijemny gynekolog ..im bude urolog to je normalne..ani zubar nieje prijemny ale pomaha..
Bez vysetrenia urologa a vysvetlenia mu problemu aky mate to nema vyznam.ty na gyndu..z lekarne pomahaju tiez ale ona ti vyter urobi a tiez ti nastavi liecbu capikmi
Hovorim..muz isiel a dokonca aj pred tym som mala frajera a tiez sa mi to vracalo..dal mu nejaku jednu tabletku aj mne..mast a vyriesene..nie kazdy chlap to ma..ale u niektorych sa to neriesi si myslia ze to je len v nas a bago makove..v oboch to je..povedia ze to zo sladkosti z imunity..ano to tiez moze byt ale az po podstupeni liecby oboch..a po dalsie ak sa ti to vracia..neraz bolo i na konovi..chlap ju podvadzal..proste to doniesol od inej

silviatko
18. apr 2021

@bigdream je to na mesiac cca kym sa date dokopy..lebo vysetredie tusim tie vytery 2 tyzdne este cakacka..potom capiky..podla toho co predpise..jedine este s kondomom..ja som to furt mala az na nervy a teraz je to tusim aj 8rokiv co to nemam☺

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silviatko
18. apr 2021

@bigdream vyter mu bral..vysledky nepamatam kolko trvali

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beatrixx123
18. apr 2021

@pluska95 tiež asi najprv nech sa preliecite oby dvaja aj ty aj partner a mne pomohlo aj dosť obmedzenie sladkého

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renalka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz