Spraví mi gynekológ vyšetrenie štítnej žľazy?

2. sep 2024

Ahojte, som objednana ku gyn. Môj obvodný mi nechce spraviť preventívku aj ked pri hmatani krku sa ma vždy spýta ci sa liečim na štítnu. Po spytani ci mi spraví vyšetrenie,odbery mi povedal ze o rok pritom preventivka mi skoncila ešte minulý rok. Plánujeme aj babo,tak chcem sa tu spýtať ci mi spraví na gynekológi vysetrenie z krvi na štítnu,kedze sa nam ani nedarí a poviem mu ako to je s doktorom. Snazime sa uz viac ako rok tak chcem to začať riešiť ale nikdy som takéto vyšetrenie nemala.dakujem za odpovede 🙂

doriiis
2. sep 2024

Vyšetrenie na štítnu ti spraví endokrynolog

autor
2. sep 2024

@doriiis a moze ma tam poslat aj gynekológ?

katarinaforever
2. sep 2024

Endokrinológ len termín aspoň v ba som musela mať súkromného lebo by som čakala 8 mesiacov.

doriiis
2. sep 2024

Mňa tam poslal gynekológ.Ale ja som bola ,,akútny" prípad.Takto normálne neviem,či sa to da

koniarova
2. sep 2024

Prečo si nedupneš, že chceš tie odbery? Cestou obvodného to máš najrýchlejšie. Inak sú neskutočné čakacie doby na endokrinologii.

pehavcek
2. sep 2024

Na preventivku mas u vseobecneho narok kazde dva roky. Ak uz uplynuli musi ti ju urobit ked o nu ziadas. Inak odbery na stitnu zlazu sa daju urobit v roznych centrach aj na vlastne naklady. Ci ta k endokrinologovi moze poslat gynekolog netusim.

ketrin1984
2. sep 2024

Mozes si vysetrenie zaplatiť ako samoplatca.Na biochemii v labaku ti zoberu krv a rovno vysetria.

ninusa221
2. sep 2024

Obvodný ti zoberie ale len jednu hodnotu a tá keď je vysoká tak ti dá ziadanku na endokrinológiu.

nevenka
2. sep 2024

@ninusa221 alebo aj nizka 🙃. Kazdopadne, ja som doktorku donutila zobrat aj fT4 a fT3, TSI s tym, ze ak jej to poistovna nepreplati, tak si to zaplatim, len sa mi nechce chodit znova na odbery. Mam hypertyreozu, takze preto aj TSI. Nevedela, netusila. Klikla na to a slo jej to, neplatila som nic 😅

ninusa221
2. sep 2024

@nevenka ja to viem zas za to že mamina robí na endo a tiež to rieši kamoska 😁.

michaela329
2. sep 2024

Ziadanku k endokrinologovi Ti môže dať aj obvodak a aj gynekológ.

surama
2. sep 2024

Objednaj sa do labakov na vlastnu past a daj si porobit odbery. Urychlis tak cely proces, aj ked to nieco bude stat.

pe_mi
2. sep 2024

Mňa tam poslal gynekológ.spytaj sa ho priamo