Špinenie týždeň po ovulácii a veľa vodnatého výtoku

20. mar 2023

Ahojte. Prosim o radu, mali ste niekedy ruzove spinenie tyzden po ovulacii s menstruacnymi bolestami? A zaroven dosla na druhy den ms? Ja som si ista ze je to menstruacia, ktora sa ide rozbehnut. Ovulacia potvrdena dr.bola pred 8 dnami. Len sa mi nikdy nestalo ze by som mala ms na 21.den cyklus... Vzdy mavam cykly 28 plus minus 1 den... Dakujem.

x_mery_x
20. mar 2023

Ja som tiez tak v pondelok minuly som nala ovulku a uz 4 dni mam taky slabo ruzovy vytok hlienovity, ale iba raz za den na toaletaku, ale hm neviem co si mam pod tym predstavovat, ze preco, uz citam.vselico na nete :D

autor
20. mar 2023

@x_mery_x mas aj klasicke menstruacne bolesti?lebo ja ich mam riadne, len nechapem ako tyzden po ovulacii moze prist ms?

x_mery_x
20. mar 2023

Ani nie, ja mam skor pichanie a tahanie v podbrusku, ale nemas este normlnu ms, nie? Pripadne mohlo dojst k oplodneniu ale vajicko sa neuchytilo no a mozno ti to prejde a nebudes uz krvacat, ale neviem ti pordit. Mozes mat stale len to implantacne krvacanie, co znamena uhniezdeniaa vajicka, nemas vela krvi, ci?

autor
21. mar 2023

@x_mery_x praveze som cakala ze sa ms rozbehne, ale mala som len vcera silne bolesti ktore mavam az kdd sa mi spusti 1.den krvacanie. A len rano som sa utrela a slaboruzova krv, potom uz nic cely den ani dnes. A ziadne bolesti nemam a rano bol test negativny tak nevie.... asi len zblblo telo.

x_mery_x
21. mar 2023

Tak ak sa ti len teraz uhniezdilo vajicko, tak to tehotensmy test este nechachyti, najlepsie pockat po uhniezdeny 10dni, ale mozno za 6dni by ti uz nieco ikazalo

autor
21. mar 2023

@x_mery_x no uvidime, lebo prsia mi uz splasli, cize skor ms pridecako tehu. Zas mam trosku ruzoveho spinenia...