Špinenie pred menzesom

katie25
10. máj 2023

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci ste sa niekto stretli so spinenim 10 dní pred menzesom. Spinenie je naozaj slabe, pretrvava momentalne 5-ty den. Menzes z toho zatial nie je. Vacsinou som mavala den, dva pred menzesom. To bol vzdy taky "zaciatok". Budem to samozrejme riesit s gynekologom, ale musim sa objednat a dockat terminu 🙂 Ďakujem 🙂

zenulkaaa
10. máj 2023

Jasne-tehotenstvo. U mna tak bolo😉

janetinka27
10. máj 2023

@katie25 ahoj, spinenie ti zacalo ktory den pred ms? desiaty? alebo mas teraz desiaty den pred ms? teraz to moze byt cokolvek. spinenie mas hnede, ruzove alebo cervene?

katie25
autor
10. máj 2023

@janetinka27 ahoj, desat dni pred zaciatkom menzesom som zacala spinit. Spinenie je velmi slabe a tmavohnede, az do cierna.

katie25
autor
10. máj 2023

@zenulkaaa dve deti mam, vobec tretie neplanujem a ani si nemyslim, ze by to malo byt tehotestvo... och... stale mam pocit, ze uz uz menzes dostanem, take pobolievanie pod bruskom ako ked to mam uz dostat. ale teda nic z toho zatial :D len to spinenie

janetinka27
10. máj 2023

@katie25 ahoj, ak je tmave, tak to moze byt aj nizky progesteron. ale take spinenie (ked chyba progesteron) by zacalo mozno az par dni pred ms, desat dni pred ms sa mi to zda skoro. neviem. ak budes u gyn, skus to spomenut, neviem, kolko mas rokov, mozu sa ti objavovat anovulacne cykly.

katie25
autor
10. máj 2023

@janetinka27 budem mat o par dni 33 rokov. Vzdy som mavala pred ms tak dva dni spinenie. Ale toto sa mi naozaj este nestalo, ze tak skoro by som spinila a uz 5-ty den je to. nic sa nezintenzivnilo, stale rovnako slabo. Stale mam pocit, ze uz uz dostanem ms ale nic..... Urcite to riesit s dr.budem. Aj som si myslela, ci to naaahodu nemoze byt nejaka hormonalna nerovnovaha. Bolia ma aj prsia celkom dost.

zenulkaaa
10. máj 2023

@katie25 no ved to, ani mne sa to nikdy inokedy nestalo, len ked som bola tehotna. Drzim palce nech je to ako si zelas

katie25
autor
10. máj 2023

@zenulkaaa dakujem pekne 🙂 Tak jasne, ze by som sa mozno v kutiku srdca aj potesila. Aj ked teda fuuuu, fakt by to bolo extremne neplanovane :D Ale nemyslim si, ze je to ono...

zabka79
10. máj 2023

@katie25 toto som riesila s gynekologom a odporucil kyretaz alebo antikoncepciu za mnaani jedno .Nesla som a samo to presloza 2 mesiace

shee11
10. máj 2023

Užíva sa na to Utrogestan. Ale v podstate to nepredstavuje žiadne riziko.

katie25
autor
10. máj 2023

@zabka79 kyretaz kvoli uplnemu vycisteniu? Antikoncepciu neuzivam kvoli srdcovým zdravotnym problemom, ale tiez mi ju viackrat dr. odporucal.

katie25
autor
10. máj 2023

@shee11 dakujem. Vygooglila som si to, presne vsetko mi sedí, co je tam uvedene v popise :D

zabka79
10. máj 2023

@katie25 ano kyretaz, bola som prekvapena podnarkozu pre taku blbost