Špinenie po menzese a kŕče v podbrušku

aniko2
7. feb 2021

Ahojte, chcem sa vás spýtať na názor. 30.1 mi skončila menštruácia a 1.2 druhý som začala krvácať. Nebola to ako menštruácia skôr ako špinenie. Trvalo to pár dní ale nie neustále, objavilo sa to a zmizlo. No už pár dní mám aj kŕče v podbrušku. Neviete čo to môže spôsobovať? Na prehliadke som bola v decembri a všetko bolo v poriadku. Samozrejme som objednaná znova ale termín som dostala až neskôr,tak sa zatiaľ chcem spýtať tu na vaše názory a skúsenosti.

babydesire
7. feb 2021

Ahoj,,tiez mam podobny problem ☹ Myslim,ze mi praskla cysta na vajecniku o ktorej mi dr minule povedala

aniko2
autor
8. feb 2021

@babydesire No ja som bola v decembri a bolo všetko v poriadku preto nechápem 😒 aj menzes mi prišiel na čas 😒

babydesire
8. feb 2021

@aniko2 ja som bola v decembri na kontrole aj sono zospodu robila s vsetko ok,prehliadka bola na moje vyziadanie,nakolko mi vynechava uz dlhodobo koniec ms (prestavka 1-2dni) ze bud je niekde problem (mam predispoziciu rodinnu i vlastnu na rakovinu krcka) ale skor si myslim ze to asi bude hak,,zmenila ju a ked som dobrala prve blistro ms zas vynechala,sla som na gyndu po skonceni ms (aspon som si myslela) a spravila aj ster (robila rocnu preventivku) ten drahsi, a nasla na lavom vajecniky mslu cystu,ze v marci po dobrati hak a skonceni ms mam prijst na kontrolu,lenze od tejto kontroly som krvacala s niekolkymi prestavkami,sem tam pocitujem "bolest" nalavo,preto myslim ze asi ta cysta praskla,,napriek tomu ms prisiel neskor a bol 1den,,aktualne som uz 4dni bez krvacania ci spinenia,,uvidime snad sa to upravi,ak nie,kupim si ascorutin

babydesire
8. feb 2021

@aniko2 a este,toto nieje prvy krat co krvacam takto prehnane,,uz treti krat toto..ani raz sa neprislo na pricinu