Špinenie po menzese

10. jan 2023

Cauko, obraciam sa sem s takým menším problémom,.. mala s teraz MS ,bola normálna, trvala 6 dní ako vždy ale na druhý den po skončení som mala celkom silné pichanie v podbrušku jednu chvíľu cez deň a následne som potom mala na intímke hnedo červené spinenie...( To bolo včera) a dnes ráno aj v noci bolo vsetko ok ale teraz zase spinim hnedú krv a mala som silnú ostrú bolesť v lavom vaječníku.

Este sa mi také nestalo,ja mam ovuláciu hned po
skončení menštruácie,aj sa nám tak podarilo splodiť dieťa, hned po ms.. a aj mávam ovuláciu bolestivejšiu,da sa povedať ze dva dní ma vedia pichať vaječníky ako hrom počas ovulky....ale spinenie som este nikdy po.ms nemala.

Den pred očakávanou MS sme mali pohlavný styk s mužom,dva krát za sebou bez ochrany.. ale neurobil sa do mňa. Snad nemôže byt z tohto tehotná, či? Iank si to spinenie neviem vysvetliť

babatkoo
10. jan 2023

Za mna uvediem 2 x co som spinila/krvacala po menstruacii. Prvy krat sa stalo ze po skonceni menstruacie, som mala 2 dni pokoj a potom opat krv. Volala som doktorovi a on, ze si mam spravit tehu test. Ak bude pozitiv prist. A ano bol pozitivny a islo o mimomaternicove. Ale spinenie som mala aj pri polype na maternici. Pri tychto zalezitostiach moze byt xy dovodov preco.. treba si spravit test, pripadne ist k lekarovi

autor
10. jan 2023

@babatkoo fu, ako je možné otehotnieť pred menštruáciou? Hlava mi to neberie

babatkoo
10. jan 2023

Tym ze sa ,,embryo,, usadilo na vajickovode, moja menstruacia prebehla normalne. Lebo v maternici nebolo. Krvacala som uz z vajickovodu

ninka99865
10. jan 2023

Ona nikde nenaoisala že otehotnela pred menštruáciou.. a dá sa jednoducho tak, že sa ovulacia posunie, ne tu nie jedna taká žena

autor
10. jan 2023

Aha jasné to dáva logiku. Test som si nerobila..ako vravím este nikdy som nemala spinenie po MS , dúfam ze to neznaci nic vážne.. bolestí vajecnika mam iba naľavo.. ale len občas no bolesť je vtedy dost intenzívna. Doteraz mam v pamäti uhniezdovanie v noci, tie kŕče a toto je podobne

ninka99865
10. jan 2023

Môže to byt aj ovulacne spinenie. Ale kľudne aj polyp, cysta niečo.

autor
10. jan 2023

@ninka99865 tak to by som vyhrala, dosť ze ma ovulácia boli ako šľak.. každý mesiac🤕

fomelka
10. jan 2023

Stalo sa aj známej, úplne v pohode. Ten cyklus je taký nepredvídateľný :D Niekomu si robí čo sa mu zachce.

autor
10. jan 2023

@fomelka moj bol zatiaľ ako hodinky,ms chodí presne na den a po nej ovulácia a potom kľud.. tak som.z toho zaskočená. Dufam ze nebude nejaké prekvapko v podobe zdravotných ťažkosti