Špinenie namiesto menštruácie

kejtriiin
22. jan 2021

Ahojte baby, mám taký problém. Namiesto menštruácie ktorú som mala dostať dnes, sa mi objavilo špinenie. Cyklus mávam viac menej pravidelný a s priateľom sme spolu spali bez ochrany ale nikdy sa nespravil do mňa, dáva veľký pozor. Chcela som sa opýtať aká je šanca že som tehotná alebo či sa to už niektorej z vás stalo. Ďakujem za odpovede.

luckalukas_1
22. jan 2021

ked niesi tehotna, tak sa menstruacia zajtra rozbehne neboj sa

kejtriiin
autor
22. jan 2021

@luckalukas_1 a pokial by mi meškala viac dní je dôvod k nejakým obávam, aj keby mi vyjde zajtra pripadne v nedeľu neg. test?

kejtriiin
autor
22. jan 2021

@luckalukas_1 ide o to že so špinením nemám žiadne skúsenosti doteraz. Veľa sa na internete píše že je to príznak tehotenstva tak sa preto bojím

martinka13
22. jan 2021

Ja mávam špinenie aj 2-3 dní pred menštruáciou. Pravidelne. Nie je však vylúčené aj tehotenstvo. Prerušovaná súlož nie je ochrana.

kejtriiin
autor
22. jan 2021

@martinka13 áno veľmi dobre viem. Teraz je zložité dostať sa ku gynekológovi kvôli Kovidu a môj partner nemôže kondom tak sme to posledne mesiace riešili takto. Dávam si aj veľký pozor na plodne dni a snažím sa si to strážiť.

petamich
22. jan 2021

@kejtriiin mne kazda menstruacia zacina(la) najskor spinenim a potom sa realne spustila 🙂 kazdopadne ak su chces byt viac menej ista, sprav si test ak by napr. do pondelka neprisla a budes vediet na com si

niki_9
24. feb 2021

Tiež som dnes mala dostať MS a miesto toho hnedé špinenie. Vkuse by som len spala koľkokrát aj postojačky čo mi tak oči klipkaju.. 🙄😂 Jedla by som všeličo od výmyslu sveta. Síce sa snažíme no neviem čo mám už čakať