Špinenie - menzes dvakrát za mesiac

siska765
25. feb 2013

Caute baby chcem sa opytat ci ste niektora mala podobny problem : v januari som nedostala mestruaciu a teraz vo februari som mala na zaciatku spinenie a teraz na konci tiez.Nemam pravidelny menzes ale toto je cudne.Mam zvyseny prolaktin uz vela rokov a teraz sa snazime o babatko ale toto je cudne.Bolesti mam ze uz uz by som mala dostat no mam len take nieco ako ked koncia-uz len akoby docistovanie.neviete poradit?

reni1512
25. feb 2013

@siska765 ...ja som take spinenie mala tyzden pred ocakavanou aj s bolestami menstruacnymi a teraz som v 5mesiaci 🙂 Tak bud si tehulka, alebo to musis riesit potom s nejakym odbornikom, cim to moze byt sposobene...drzim prsty 🙂

siska765
autor
25. feb 2013

dik,ved 5.3.mam ist ku gyndovi tak sa uvidi

katieg85
25. feb 2013

@siska765 no tiez si mislim ze si v tom ja mam 3 porody a pri vsetkych som mala slabucke bolesti ze akoze mam dostat menstruaciu a nedostala som,abola som v tom a kazdy mesiac v tehotenstve ked som mala dostat menstruaciu tak som mala take pocity.a pri druhom a tretom ked sa mi to stalo tak som uz vedela ze som tehotna

siska765
autor
25. feb 2013

kiezby ste mali pravdu a naozaj by som bola tehotna 🙂

zuzi0911
25. feb 2013

bolesti ako pred ms som mala do konca 3 mesiaca.no mne uplne vynechala ani som nepinila.ale totto vyzera nadejne.drzim pa 🙂 lce
@siska765

siska765
autor
25. feb 2013

prave om si robila test a je negativny ale snazime sa kazdy druhy den tak neviem uz som z toho na nervy. ☹

stela91
1. mar 2013

@siska765 nemoze ist o nejaku hormonalnu poruchu alebo problem so zltym telieskom ?akoze nadej ti brat nechcem...pfuj pfuj nech je to predzvest len toho najlepsieho a najkrajsieho ...🙂

siska765
autor
2. mar 2013

no uz tri dni mam menstruaciu 🙂 takze predzvest toho,a hormonalna porucha?tak to hej po vysadeni antikoncepcie sa mi zvysil riadne prolaktin takze uzivam parlodel ale snad uz teraz po menstruaciii sa to podari 🙂