Špinavé ruky a tampón

12. nov 2023

Ahojte určite ma vysmejete ale včera som sa trochu opila a v bare som si išla vymeniť tampón a nejako som si zabudla umyť ruky a ako bonus mi padol na chvíľu na zem ..vôbec som si to neuvedomila a tampón som si zaviedla.. dnes som celý deň v strese že som si zaviedla nejakú infekciu do pošvy 😐 nejaké rady ako predísť infekcií?

viestta
12. nov 2023

Tarz uz noc nespravis. Alebo si daco chytila alebo nie. Cas ukaze

stellarstar
12. nov 2023

Po ms uvidíš teraz už nič nezmeníš
A do budúcnosti netreba sa tak ožrať

babulkomale
12. nov 2023

🤮🤮🤮

jaskolka
12. nov 2023

Teraz už nijaké rady ti nepomôžu. Ano, mohla si si niečo zavliect, ale aj nie. Bud si v poriadku, alebo nie si a zistíš to o krátky čas.

januska12323
12. nov 2023

Neumyte ruky by ma menej trápili ako dvíhať tampón zo zeme na WC v bare 🤢. To si iný nemala?

mondolina
12. nov 2023

pošva má samočistiacu schopnosť.
nič ti nebude, kľud.

freepalestine
12. nov 2023

Prajem ti aby si bola okay, a aj napriek spinavemu tamponu ziadnu infekciu alebo pohlavnu chorobu nedostala.
Odporucam dat si par tyzdnov uplne bez alkoholu (a zit ako predtym - chod s kamaratkami von atd) a pozorovat sa, ci ti pit az tak velmi chyba; a tiez pozorovat opite zeny naokolo a ich spravanie - aby si mala zrkadlo toho ako vyzeras ked si opita.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
12. nov 2023

Podľa mňa to prežijes ale odporúčam piť len dovtedy, pokiaľ ti ešte slúži mozog a nie donemoty a pchat si medzi nohy tampón zo zeme 🤦🙄 Dúfam, že nemáš viac ako 17 rokov, tu ešte môžeme povedať, že mladosť pochabost ale ak áno, už ti nič nepomôže 😄😄😅