Som v perimenopauze a trápi ma silné a dlhotrvajúce krvácanie

21. apr 2021

Som v perimenopauze a trapi ma silne a dlhotrvajuce krvacanie, ktore už 2 krat skončilo kyretažou. Lekar mi hrozi operáciou. Čitala som, že veľa žien použiva tieto kvapky. pomohli by aj na takyto problem? Užival ich niekto? Ďakujem za odpovede.

monicka1973
8. nov 2022

Ja mam 49 rokov a som v perimenopauze.
Pred 2 rokmi mi cistili maternicu kvoli 2 tyzdnovemu krvacaniu, bola som slaba a anemicka z toho. Primar mi robil aj hysteroskopiu, vycistil a odvtedy musim poklopat dobre.
Akurat mam mavaly, busenie srdca, horsie spim, unavena, naladova a tak 🤪
Ale dolezite je aby ti lekar urobil hysteroskopiu, pretoze ak nepreskumal vnutro je mozne, ze tam zostaly polypy a tie budu krvacat stale

domcek77
10. feb 2023

@monicka1973 a kolko trvala ta perimenopauza? Mam potvrdene ze mam perimenopauza u mna cista katastrofa , ziadny spanok, kazdy 2tyzden menzes este medzi tym sem tam krvacam, naladova .......

kayla753
17. aug 2023

@domcek77 ahoj ako sa od februára mas? Ja si teraz prechádzam tým istým

domcek77
17. aug 2023

@kayla753
Mam nasadenu antikoncepciu drovelis, je to o 90% lepsie, mam take vitaminy na suchost, cize sa netrapim ani navalmy ani potenim ani s vyp.vlasov. nepriberam z Antikoncepcie

domcek77
18. aug 2023

@kayla753 vahala som si dat antikoncepciu ale uz to bolo neznesitelne bolo striga na metle😂, gyndos mi dal vtedy ovestin to bolo citit ako a to ukludnuje ale iba 1x do tyzdna, tak som zacala od koncom maja s antikoncepciou.