Som 8 mesiacov po pôrode a mám lysiny

diamantgirl
8. okt 2017

Baby kedy ste začali riesit vypadavanie vlasov? Som 8m po pôrode ale ja uz nemôžem cakat. Mam lysiny, hlava mi presvitá. Zinok uzivam, šampón kerastas +Serum kerastas. Ale nevidím zmenu. Nové vlasy mi rastu ale obrovské množstvo vypadne.
Aký je postup? Rozbor krvi treba spraviť, potom treba ist na štítnu žľazu? Kam este? 😞😞som z toho nešťastná

chantalka86
8. okt 2017

Co sa tyka tych lekarov ti poradit neviem, to budu asi vediet ostatne baby. Ale ak mas nahodou tmave dlhe vlasy tak by som ti poradila skratit uces nad ramena a nechat si vlasky presvetlit. Pri tmavych farbach a dlhych vlasoch totiz take nedostatky skor ukazku. Dolezite je, ze ti rastu nove ako pises, a nevypadavaju aj s cibulkami. Dalsia vec, na jesen a jar je stale zosilnene vypadavanie blasov ako aj stiepanie nechtov. Drzim palce 🙂

lilyianka
8. okt 2017

@diamantgirl ohladom behaciek po lekaroch ti poradi obvodny,predsa len musi ti vypisat aj vymenne listky...
Mne ked vypadavali vlasy pouzivala som "skalicky sampon"... daj do googlu najde ti to
A tiez ak mas nahodou dlhe vlasy treba skratit,nech to vyzera trochu lepsie

emarusinakova
8. okt 2017
Používateľ emarusinakova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emarusinakova.

Odporúčam: https://www.pilulka.sk/forcapil-cps-1x180ks alebo https://www.pilulka.sk/donna-hair-forte-3-mesacna-kura-90cps-nausnice-swarovski-2016. Môžem Vám potvrdiť, že naozaj fungujú. Sú trošku drahšie ale pár € dáte dole s o zľavou z https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/.

lilyianka
8. okt 2017

Ja by som ten forcapil neodporucala....uzivala som ho a nic...kolegyna tiez a takisto ziadna zmena

alenky
8. okt 2017

Ja mam podobny problem, ale to mam prevazne z telieska. Co mne pomohlo boli forcapil tbl, ale saponovat zaroven hlavu s forcapil samponom, ale ked som dobrala tablety vlasy zacali opat nadmerne padat. Skusala som aj donahair, ale bez vysledku. Asi by som trvala na horm.profile ci nie je nejaky razny vykyv. Ale to by mala poradit uz lekarka.

anickadusicka13
8. okt 2017

Ja by som odporucala iba posilnit organizmus, lieky a pripravky na rast vlasov funguju,len kym sa uzivaju, po vysadeni vlasy zase vypadavaju, treba dostat organizmus do rovnovahy a vlasky zacnu rast same ... popripade niekdy pomoze vlasy zostrihnut .... Pozri shindeleho mineraly ... popripade ine doplnky mineralov ... co sa tyka lekarov, tak na vypadavanie vlasom su kratky aj na koznom, daju neake lieky, ale tie bud nezaberu, alebo po vysadeni zacnu padat vlasy zase, ako som pisala, a treba brat aj do uvahy neziaduce ucinky danych liekov na rast vlasov....

nankab
9. okt 2017

kým sa dostanete na nejaké vyšetrenie, odporúčam zistiť aspon nedostatok minerálov, vitamínov, posilniť obličky a užívať produkt od Diochi volá sa Estrozin, pozrite si na internete. harmonizuje hormonálny systém - je to súbor viacerých byliniek