Som 5 týždňov po sekcii a mám hnisavý výtok

10. júl 2021

Dobrý večer, som 5 týždne po sekcii, spinla som sem tam... Teraz dnes som mala šaty, vlozku a ked som hľadala niečo som cupla a cítila som zvláštny zápach... Isla som na wc a na vložky bolo niečo také ako výtok ale ani nie hnedý ani nie žltý... No taka zvláštna farba a strašný zápach....ako keby niečo hnilo... Ale bolo toho len trosku... A pritom kúpem sa 2x do dna... Az som sa hanbila... Lebo bola som pri mame a ocovi na návšteve a mama na oca, ze smrdia mu nohy a oco nasraty, ze žiadne nohy mu nesmrdia, ved sa umýval. .. To asi cítila mňa a ja som sa cítila az po tom polhodinu...

lenka2112
10. júl 2021

Dobrý rada Vám pomôžem s tým klude napíšte IP

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
10. júl 2021

Určite k lekárovi

autor
10. júl 2021

@beata_k mile rada, ale zajtra mame krstiny... No ale nič ma neboli, ani teplotu nemám...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timetotime
10. júl 2021

treba ist ku gynekologovi a co najskor

ckatka
10. júl 2021

Určite k lekárovi. Neodkladne.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. júl 2021

@beata_k hrozne každý na mna serie bola som 2x tam ani krv nezobrali... Prvýkrát ani sono, len výter a druhýkrát mi urobil sono ale ako z lietadla dpc...
Tak dnes idem na chirurgiu, ze si želám sobo celej brusnej dutiny a rtg brucha, ked je to možné.... Stále na poboluje, a mam divne pochody v bruchu... Ako keby som tam mala tekutinu....

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz