Som 4. deň po sekcii a nafukuje ma

kiki23
27. nov 2020

Ahoj, baby som po skecii 4 deň. Rana je v pohode dá sa to zvládnuť,ale strašne mi nafukuje asi čreva a to ma boli. Na pravej strane hlavne. Plyny aj odchádzajú ale stále to nafukuje. Dávala som espumisan ale neviem teda, že by sa to nejako zlepšovalo. Na vizite to nejako extra neriešia. A taktiež dávali ste si niečo preventívne na to cikanie? Akože neboli to ale je to stále taký čudný pocit. Ďakujem ❤️

amelia000
27. nov 2020

Cikanie bude este chvilku taky divny pocit..ja som mala pocit akoby mi zacinal zapal moc ciest ale za par dni to preslo. Vela som pila a vela chodila na wc. S tou plynatostou som tiez mala problem..az sa mi vlnilo brucho. A ano espumisan viackrat dodna..zachvilku to prejde.drzim palce 🙂

maximilie
27. nov 2020

@kiki23 au, pamätám si to. Mne to vysvetľovali sestričky tak, že sa dávajú vnutorne organy na miesto, aj čreva. Odporúčali mi viac chodiť a hýbať sa.

kiki23
autor
27. nov 2020

@amelia000 už nech je potom mám normálne mindraky z wc 🙈
@maximilie je to hrozne ani rána tak neboli ako toto. Mňa to teda dosť pichá. Šak snažím sa chodiť stále. Už mi aj nohu tuším zapuchaju aj to ok? 🙈

maximilie
27. nov 2020

@kiki23 čo ti nohy? Opuchaju? To by nemalo. nech ťa radšej poriadne vyšetria. Ak sa to nedá vydržať trvaj na vyšetreniach

albertka1980
27. nov 2020

@kiki23 opuch je normalny po porode. Suvisi to s nabiehanim mlieka. Cele tehu som nemala nohy opuchnute, ale po porode som sa na ne ani nevedela postavit. Potom to preslo.

kiki23
autor
27. nov 2020

@maximilie
@albertka1980 no zdá sa mi že lýtka mám také hrubšie ako som mala. 🤷

punka24
27. nov 2020

@kiki23 nemožeš mať ten pocit z nôh kvôli brušku...?? Predsa tam to dieťatko už nie je tak opticky máš pocit že sa ti nohy alebo ruky zväčšili... Ako možno blbosť ale aj tak... 😅

kristina2412
27. nov 2020

Poporodny opuch nôh je uplne normálny, vymiznut byt mal do cca dvoch týždňov. Treba jest co mozno najviac kvalitnych bielkovín.