Som 11 týždňov po pôrode a mala som trochu bolesti pri sexe

6. jún 2020

Zdravím, trosku taky intímny problém, som 11 týždňov po porode a prvý krát sme mali s manželom odvtedy styk, obávala som sa, lebo som sa po porode aj horšie hojila, po šestonedeli som sa zdala lekarovi ešte nezahojena, lebo ma aj šili, ale teraz na kontrole už mi povedal, ze všetko ok... Tak sme to skúsili, no a teda bolo to super, len teda pri určitých polohách ma to fakt bolelo, ze som to aj stopla a niektoré bez problému, mali ste to ženy aj vy tak? Zo začiatku? A upravilo sa to? Bojim sa ci to tak nezostane, ta bolesť sem tam.... Ďakujem za skúsenosti

smejko25
6. jún 2020

aj mna sem tam bolelo hlavne som mala strasny strach ze sa to sitie roztrhne 🙈🙈🙈
Ale ked je manzel citlivy a ohladuplny myslim ze problem by nemal byt 🙂
Treba len skusat a skusat 🙂

autor
6. jún 2020

@smejko25 presne taký rovnaký pocit ako keby mi to šitie mal roztrhnúť 😀 tak som take pozície radšej stopla hneď v úvode

smejko25
6. jún 2020

Ja tiez som bola taka ze fuuuu tak toto nie 😂😂 ale priznam sa ze doteraz pri istych polohach mam pocit ze sa to natrhne a to mam 8M po porode 😂😂😂
Aaale neboj pomalicky sa to vrati do normalu len treba ist nato pekne opatrne a normalne

autor
6. jún 2020

@smejko25 jasneee, ďakujem, tak som rada, ze vidím, že je to asi normálka a snáď to časom bude ok ☺️

domiinikka
7. jún 2020

Aj u mňa to tak bolo zo začiatku 🙂 To chce len čas a ísť na to pomaličky. Teraz sa možno z hrozíte mám kamošku čo išli na to hneď ako prišla z pôrodnice že au . Ja v mojom prípade som nemohla ani sedieť ☺️

autor
7. jún 2020

@domiinikka tak to by som nemohla, ja som prvý týždeň po porode tiež nemohla ani sedieť nic.... Ja som čakala, kým mi doktor povie ze ok, ale teda ťahalo to miestami fakt ako keby sa mi to malo roztrhnúť....

smejko25
7. jún 2020

@domiinikka pfuuu tak to by som veru nedala🥴🥴 ja som sice bola uplne vpohode uz vecer po porode som normalne sedela vsetko 😁
Ale posledny steh sa mi pomalsie hojil a uz ked som bola vpohode tyzden pred kontrolou som chcela nieco s manzelom tak pre zmenu on vymyslal nech pockame do kontroly 😂😂