Sliznica maternice 7 mm

nika11103
5. jún 2021

Ahojte baby, menzes som mala naposledy 24. Apríla ... tehotná samozrejme nie som, v utorok som dostala vyvolávačku ale doktor hovoril, že sliznica je len 7 mm, nie je to hrozné malo ? Moc mi to nevysvetľoval a menzes zatiaľ nikde ani nemám pocit že by mal prísť 😭😭😭 vzdy som mala problémy s nepravidelným cyklom , pred dvomi rokmi som brala duphaston, ktorý to čiastočne upravil (ale ťažké lieky naozaj aj na psychiku mi to išlo), potom som užívala HAK necelý rok, minuly rok v lete po vysadení mi menzes samozrejme neprišiel tak som dostala agolutin a až do apríla mi menzes chodil viac menej pravidelne (cyklus 30, max 34 dni). A teraz zase nič a som už z toho unavená a vyčerpaná, cítim, že mi nebude dopriate mat deti 😭😭😭😭 prosím poraďte mi, či mám zmeniť doktora alebo čo mám robiť . Moc ďakujem

pet888
6. jún 2021

@nika11103 Mas PCO,ked mas zly cklus alebo co je za tym,vravel ti nieco doktor?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika11103
autor
6. jún 2021

@pet888 áno doktorka vravela že sú to klasické pco

pet888
7. jún 2021

@nika11103 pco sa da zmiernit spravnou stravou,mne s nou pomohol dobry akupunkturista a urcite odporucam inofolic,to je primarne pre zeny s pco a vie to napomoct rozbehnut cyklus. A urcite k tomu vacsie davky kyseliny listovej,aj to mi pomohlo.