Slipové vložky z lidla a svrbenie

22. feb 2021

Ahojte, mam taku otázku. Som tehotná v 17 t. a dlhšie uz mam problémy tam dole, ked sa oholim stipe ma to tam, po sexe a počas sexu to stipe.. celkovo cítim nekomfort. Ked je to v kľude tak je yo ok ale akonáhle to nejak rozdrazdim stipe a pali ma zvonku,akoby pysky dole. Nemam to ani zacervenane moc. no a dnes mi napadlo ze som zmenila po dlhých rokoch slipove vložky z diskrét na siempre z lidla.. ze ci to nieje nimi? Ako tehotná mavam dost vytok celý deň a ta vlozka je taka divná, občas sa az rozpadá ked je vlhká, to mi diskrét Nikdy nerobil. Ihneď som ich vymenila za naturelu ked mi napadlo ze to je nimi tak uvidím ci sa to zmení. Mali ste niekedy podobnú skúsenosť?

zuzanamatova123
22. feb 2021

Kľudne napíšte rada Vám pomôžem

simsalabim
22. feb 2021

Tak ved sa vrat k svojim osvedcenym a uvidis 🤷‍♀️

nevenka
22. feb 2021

Mna a aj sesternicu pri kazdom tehotensrve stipalo, mali sme zvyseny vytok a drazdilo to asi. Lebo nie vzdy to bolo na liecbu, asi raz mi doktor preliecoval kvasinky. Pri sexe a po nom ma to stipalo stale. Ta sliznica je v tehotenstve citlivejsia, prekrvenejsia. Ja som ale nechodila do prace, takze doma som si viackrat za den menila radsej nohavicky, lebo intimky mi nerobili dobre, este horsie to bolo, ked sa to vlhke tam zaparilo. Mne inak tie z Lidla vyhovovali, maju prijemny povrch, nie su parfumovane. Musis vyskusat len a uvidis.

jabuducanevesta
23. feb 2021

ja som vtedy začala s látkovými slipovými a dodnes neskončila /7rokov po pôrode 🙂vyskúšaj