Sledovanie cyklu

vikinka128
25. nov 2022

Ahojte. Toto je prvý cyklus ktorý si sledujem, rada by som ho sem zverejnila a opýtala sa skúsených .. či s ním vyzerá byt všetko ok? Som po vysadení HAK, dieťatko nechceme. Práve preto o cyklus sledujem

dadka128
25. nov 2022

@vikinka128 co by na nom ok nemalo byť? Normálny cyklus je 28 dni .. to ze ho môžeš mat rozhádzaný je normálne a v poriadku po vysadení antikoncepcie, aj keď nechápem preco si ju vysadila keď neplánujete bábätko.. skôr by som sa spoliehala na inú antikoncepciu, pokým sa ti cyklus neupraví ale bude to dlho trvať.

vikinka128
autor
25. nov 2022

@dadka128 antikoncepciu brať naďalej nemôžem. Myslím si, že ju ľudia nezvyknú vysadiť len tak pre srandu žiaľ.
Chránime sa prezervativmi. Ale rada by som si užila občas aj bez nich po ovulácii, i keď prerušene. To je jeden z dôvodov prečo si cyklus sledujem. Další je, že chcem mať pod dohľadom svoje zdravie po vysadení HAK vzhľadom na jej nepriaznivý vplyv.

dadka128
25. nov 2022

@vikinka128 v poriadku, no mne dlho trvalo keď sa mi upravil cyklus, v tom by ti najlepšie poradil gynekológ, najlepšie sa je chrániť, aj keď ako vravíš chcete si to viac užiť...

vikinka128
autor
25. nov 2022

@dadka128 určite nechcem riskovať bez ochrany. Zodpovednosť mám ako prioritu. Ale cyklus sledujem 1. Mesiac a neviem či je v poriadku. Či nie ..

terry658
25. nov 2022

@vikinka128 nie je to úplne podľa pravidiel meraní bazalnej twploty, museli by sa hobľovať aby to vychádzalo. Asi by bolo najlepšie kúpiť si knižku. Liga pár páru vydáva knihu kde sú všetky pravidlá pekne popisané.