Slabšie krvácanie a ružovkastý výtok

misalkdiana
8. nov 2021

Dobrý deň pred nedávnomsom sem písala že som mala nechránený sex a spravil sa do mňa ale nie úplne .. a v ten deň som dostala menštruáciu bolo 23 to bolo ešte októbri a po niekoľkých dňoch mi začali závraty bolesti hlavy na zvracanie ale inak nič a občas bolesti pod bruchom a teraz mám bolesti krížov pod bruchom ale také slabšie bolesti nechcem si namyslat ale také zblnknutie som cítila. Pod bruchom a pred dvoma dňami som mala také slabšie krvácanie taký ruźovkasty výtok a teraz už nemám nič robila som si test a bol negatívny je to úplne divné neviem či to niektorá mala zvas poraďte prosím za odpoveď ďakujem

pribinak
8. nov 2021

@misalkdiana čo myslíš tým, že zblnknutie si cítila?

misalkdiana
autor
8. nov 2021

@pribinak také pod bruchom ako keby niečo vrtelo alebo ako to mám nazvať mám už jedno dieťa a stalo sa mi to tiež ale to som bola už tri mesiace tehotná ale toto fakt nechápem že čo to môže byť keď že test ukázal negatívny a príznaky hovoria inak

pribinak
8. nov 2021

@misalkdiana akože nechcem sa tá nijako dotknúť, ale fakt si myslíš, že to si cítila dieťa?
Veď ak by si aj bola tehotných tak to je niekoľko milimetrový plod

Toto je psychika, nič viac

misalkdiana
autor
8. nov 2021

@pribinak nie nemyslím si že to je dieťa taká blbá nie som veď dieťa už mám ale neviem čo by to mohlo byť a domýšľať si to nie taká nie som ani sa nesnažíme o druhé vredy by bola asi tá psychika keby to chcem asi na silu len je to cele divné tie priznané a test ukáže negatívny chcela som len vedieť že či to niekto už takto mal

mamina0078
8. nov 2021

To zblnknutie mohla byt voda a nie tehotenstvo. A ked v ten den si dostala MS tak pravdepodobne si ani nemala plodne dni = nemohla si otehotniet jedine zeby sa stal nejaky zazrak