Skúsenosti s popôrodnými nohavičkami

davidkomiminka22
16. nov 2022

Žienky aké máte skúsenosti s týmito popôrodními nohavičkami?? Ďakujem za každú skúsenosť

lenkakravcova
16. nov 2022

@davidkomiminka22 Mala som ich a aj asi 2-3 iné značky. Viac menej mi prišli všetky rovnaké. Do pôrodnice ako jednorazové za mňa dobra vec.

lilienkah
16. nov 2022

Podľa mna sú fajn hlavne po cisárskom 😊 ja som mala aj take čo sa daju prať využila som ich týždeň/dva po pôrode doma lebo všetky gaťky ma rezali na jazve

monique3553
16. nov 2022

@davidkomiminka22 sú vhodné , bola som spokojná, pomohli mi v prvých týždňoch pohodlné

majki_ki
16. nov 2022

@davidkomiminka22 ja som ich nosila hádam aj mesiac po cisárskom, jednak bolo leto a jednak veľmi pohodlné aj pre telo aj pre jazvu

kitycat
16. nov 2022

Hlavne kupit ozaj o cislo az 2 vacsie, nech ta nikde nerezu.

Dostala som tirto Mko, nosim Mko ale vzhladom na cisar som sa v nich. Necitila a mokra som ich ani nenatiahla 🙈

domka222
16. nov 2022

O číslo väčšie ako som nosila bežnú veľkosť a super. Nosila som aj počas celého šestonedelia, kým bolo potrebné plienkovanie 🤭

suge
16. nov 2022

Zo skúseností odporúčam skôr tie sieťkové. Sú pružnejšie a lemy sa dajú v prípade potreby ľahšie natrhnúť a tým pádom zväčšiť - rozšíriť na miestach, kde tlačia.🙂

petamich
16. nov 2022

ja som mala Canpol a Tena lady a super 🙂 aj na viax pouziti, preprala som a hotovo ale fakt kupit aj o dve cisla vacsie nech je to pohodlne

maal
16. nov 2022

A kolko kusov odporucate kupit?

nina004
16. nov 2022

@davidkomiminka22 V pôrodnici ,kde som robila ja,tak tieto nohavičky neviem prečo neodporúčali a chceli len tie sieťované. Kúpila som tieto a bola veľmi spokojná.

macko1007
16. nov 2022

@nina004 tieto su super ,mala som viac druhov ale tieto boli paradne