Skúsenosti s operáciou u MUDr. Petra Budinského v Skalici

aki100
2. feb 2020

Gynekolog ma poslal na operaciu 8cm myomu p.dr.Budinskemu v Skalici. Mate niekto skusenosti?

amarilka26
2. feb 2020

@aki100 ahoj, mne operoval myom 🙂 a jemu vdacim za to ze mam teraz krasneho, zdraveho chlapceka 🙂

amarilka26
2. feb 2020

@aki100 operoval ma spolu s mojim gynekologom Mudr. Donovalom, takze som si bola ista ze vsetko dobre dopadne ked som v rukach dvoch skvelych odbornikov. Operovali ma rezom na bruchu, takze som bola ako po cisaraku, tak som si tyzden polezala a uplne mi to zmenilo zivot, kedze som krvacala kazdy mesiac tak, ze som koncila vzdy na pohotovosti. Pol roka po operacii sme sa mohli zacat o babatko a hned to vyslo 🙂 Super odbornici, skvela starostlivost.

aki100
autor
5. feb 2020

@amarilka26 ahoj ano, aj ja by som to tskto mala aj s mojim gyn. Donovalom (viem kedy operuje :D) ja sa celkom toho rezu bojim, ako velky si mala myom? Lebo mne odbornik na myomy dr.mara z prahy odpisal ze do 10cm sa myomy daju operovat laparoskopicky ak tam nie su dalsie 4. A viem ze aj dr.bielik tak operuje laparoskopicky do 10cm. Preto sa velmi nechcem nechavat rezat, ked sa to da aj inak. Kde si mala myom ked ti robil take problemy? Ja ho mam.na stene maternice ,ale mne nic nerobi,keby nechodim.na preventivky ani neviem ze ho mam.

amarilka26
5. feb 2020

@aki100 ja som nemala velky ten myom, len nestastne ulozeny. Konzultovala som to aj s doc.Bielikom a taktiez zhodnotil ze to inak ako rezom nepojde. Tak som to chvilu nechala tak, lenze po potrate sa mi zacalo peklo. Necakane masivne krvacania, porodne bolesti kedze sami maternica snazila vytlacit myom. Bolo to strasne. Uz ked som boli niekolky krat na pohotovosti, tak sa ma mudr.Budinsky spytal ci chcem vobec deti niekedy, ze to musi von. Rovno som si dohodla termin a bolo. Nedkutocne som sa tesila az zasa budem mat normalny menzes. Do nemocnice som sla s usmevom na tvari a po cely cas pobytu mi z tvare nezmyzol 🙂 vobec som nepremyslala ci to bude boliet a podobne. Prezivala som take muky, ze som sa nevedela dockat 🙂 este aj na salu ked ma brali som zartovala a tesila sa 🙂 Vsetko dobre dopadlo a mala som paradny nacvik na cisarak 🙂 uz dom vedela co a ako a den po sekcii som behala ako srnka 😂 Nicoho sa neboj, vedia co maju robit a bolesti su znesitelne 🙂 davaju potom aj od bolesti, ale ja som zvladla uz potom bez 🙂 drzim palce 🙂

aki100
autor
7. feb 2020

@amarilka26 ja sa hlavne bojim operacie v skalici. Rozmyslam nad bratislavou. Z dr.Bielikom sami velmi neda spojit ma toho vela a dalsieho polroka sa mi velmi cakat nechce lebo myom stale rastie

amarilka26
7. feb 2020

@aki100 neboj sa. Ja na Skalicu nedam dopustit. Mne este rodicia priniesli do nemocnice wobenzym a ked to videl Budinsky tak mi povedal aby som hned zacala uzivat 3xdenne 5 tabliet, vraj sa rychlejsie vsetko hoji. No a uz som od vtedy nebola chora 🙂 operacia bola v 2016 🙂

aki100
autor
7. feb 2020

@amarilka26 tak to si asi prva co neda dopustit :D si zo skalice?

amarilka26
7. feb 2020

@aki100 nie z Holica. Mam vela odlezane na gynekologii a za vela im vdacim. Vzdy som si robila srandu ze mi tam chyba uz len nejaky animacny program a bolo by to uplne ako na dovolenke 😀

amarilka26
7. feb 2020

@aki100 tiez som si myslela kedysi len to najhorsie o Skalickej nemocnici, bo sa nehovori nic pekne. Ale okolnosti ma tam doviedli a nelutujem. Naviac Dr.Budinsky je naozaj super odbornik a gynekologiu drzi na urovni. Sestricky boli perfektne, pomahali velmi a ked som nieco potrebovala, tak ochotne naozaj doslovne skakali okolo mna. Bohuzial mam osobnu skusenost aj s neurologiu, kedze som mala minule leto mozgovu cievnu prihodu a taktiez sanka dole. Skvely pristup ci uz lekarov alebo sestier. Klobok dolu pred vsetkymi co tam pracuju.