Skúsenosti s menzesovými nohavičkami

mama4444
18. nov 2022

Prosím vás Damy má s týmito novými nohavičkami niekto skúsenosti??
PS : velmi velmi silnu menš.mavam pocas 4 dni.

anjelicek26
18. nov 2022

Tak dcera ich nosi na spanie a aj do skoly na sport prve dva-tri dni, ale teda dava si aj vlozku do toho... rano len preplachne a hodi do pracky

nerya
18. nov 2022

Ja nosím na noc, doma na na slabé dní aj do prace. Nasla som značku, ktorá mi vyhovuje takže som spokojná.

bubuzu
19. nov 2022

Aj ja nosim a som veľmi spokojná. Záleží akú máš ms. Mám Snuggs a sú super. Po výmene len prepláchnem a dám prať, kľudne aj s bežným prádlom. Ak som niekde mimo, prepláchnem, vyžmýkam a zabalím do sáčku a doma hodím do práčky. Jedine na cestovanie mi prišli nepraktické. Sú veľmi pohodlné, akoby som mala obyč.nohavičky. Niekto sa bojí,že ich cítit, ale ak si ich normálne so zdravým rozumom a vzhľadom k sile ms meníš, nič cítiť nie je, ani vlhkosť.

miskajerry
19. nov 2022

@bubuzu periete bez avivaze?

galioska
19. nov 2022

@mama4444 rozmyslam nad nimi ale este nemam , mne nestaci prve dni vlozka a hruby tampon toto by mi nestacilo absolutne🫣

adri266
19. nov 2022

@miskajerry Ano, nesmie byt avivaz, lebo potom straca nasiakavost, rovnako ako uteraky by sa mali prat bez avivaze.

adri266
19. nov 2022

Mam vyborne skusenosti, ale treba si najst znacku, ktora vyhovuje. Zacala som lacnejsimi Dorina - vyuzila som super akciu, potom som skusila drahsie Perties, tiez bola tusim 50% zlava a najnovsie mam z lidlu.
Naj su Perties, potom Lidl, potom Dorina.
@mama4444

ukulela
19. nov 2022

@galioska ja mam silnu. Vtedy kalich istim ms nohavickami.

simsalabim
19. nov 2022

Dcera ich nosi ako poistku s vlozkou. Dava si ich aj ked vie, ze sa blizi menzes. Uz sa jej par krat stalo, ze menzes dostala v skole a hoci mala v taske vlozku, nechala si iba tie nohavicky (ved uz boli spinave, mami) a posluzili bez nehody, kym prisla domov.

miskajerry
19. nov 2022

@adri266 tie Lidli maju stale alebo len prilezitostne v obchode?

adri266
19. nov 2022

@miskajerry Mali ich online, skus pozriet.

dankamg
19. nov 2022

@mama4444 kúpila som dcére Perties a je s nimi max. spokojná. Nepretiekli jej ani raz.

mama4444
autor
20. nov 2022

@adri266 a mozem sa opytat , to mate na noc namiesto vlozky ? Ze proste to co vam vsiaknu vlozky ? Bo ja mam vzdy vecer dve ,aby som nepretiekla z hora cinz dola ( pardon za vyraz )
Si jednoducho date nohavicky aj ked mate silne a ono to zostane v nich ? Ci ako bo stale nechapem kde odteka ta krv 🙉

lilke
20. nov 2022

@mama4444 dcéra máva tiež veľmi silnú ms. Bol problém deň - noc, večne pretieklo. Perties nohavičky sú super, už rok som nemusela prať posteľné prádlo kvôli krvi. Nosí ich v noci aj cez deň. Ale aj tam si treba pozrieť, či sú na silnú, alebo slabšiu ms. A nikdy k tomu nepotrebovala vložky. Tie nosí až v posledné dni.

adri266
20. nov 2022

@mama4444 Su nohavicky, ktore su vhodne na denne nosenie a su take, ktore su na nocne. Napr na tejto fotke tie vlavo su na nocne. Maju tu vsitu vlozku cez cele nohavicky, teda od pasu na PD az do pasu na ZD. Takze neexistuje, aby pretieklo takto, co sa mi casto aj s vlozkami na noc stavalo. Ja som mala take stavy, ze super tampon a aj tak som musela vstavat v noci a menit 😖
Tieto Perties ma zatial nesklamali, ale samozrejme, ze som ich testovala najprv doma cez den cez vikend, ze kolko toho vlastne zvladnu, lebo som bola tiez podozrievava 😀

Inak, tohto roku bola vo februari ta super zlava, tak skus sledovat ich stranku, ci je nejaka akcia, pripadne som zazrela tusim aj na zlavomate.

adri266
20. nov 2022

@mama4444 Este taka rada, Perties si treba kupovat o jedno cislo vacsie. Ja som to skusila kupit si moje bezne M, to su tie vpravo hore a tie mi boli male, musela som ich predat.

mama4444
autor
20. nov 2022

@adri266 ste zlata dakujem krasne 🙏🏻 idem to hned pozriet a objednat

mama4444
autor
20. nov 2022

@adri266 tie nocne na lavej strane by boli uplne pre mna. Ja nosim velkost L a mam radsej ked mi to zakrije cely zadok a vysoky pas

adri266
24. nov 2022
marionka31
27. nov 2022

Ja som si kupila SNUGS na silnú menštruaciu...akoze pretiekli mi asi za 30 minut a navyse pustili cieru farbu...no horor je slabe slovo...na ich stranske som pridala recenziu a jedine co odpisali bolo ze som mala asi taku silnu ze som nezvolila spravne nohavicky.....v porovnani s PERTIES by som sa na ich mieste nevyjadrovala....kupila som si cez kamosku model LADA a cuduj sa svete ze nepretiekli...aktualne mam doma model LADA2 a tie su akoze na preve dni naozaj ze silnej menstruacie, ale ze silnej, perfektne...momentalne som si zalozila konto a idem objednat dalsie :D po SNUGS som PERTIES nedavala velku sancu ale akoze fakt prekvapili...neviem teda, ale PERTIES ma podla mna omnoho kvalitnejsie vyrobky ako SNUGS

ankare
27. nov 2022

@mama4444 odporúčam od Perties tie najviac save, tuším sa volajú LADA. Vydržia mi celu noc aj pri najsilnejsom menzese.

bubuzu
6. dec 2022

@miskajerry áno, bez

elizita
6. dec 2022

@mama4444 ja mám snuggs. A používam ich len keď očakávam mrchu,na noc keď už končí a celkovo na slabé dní. Počas top dní nemá šancu ani tampón spolu s vložkou 🤦

mona21
13. feb 2024

@elizita Máš pravdu, aj ja som zistila, že Snuggs sú len na očakávanie. Perties sú bezpečné aj počas najsilnejšej mrchy 😉

simsalabim
13. feb 2024

@ankare @adri266 a ako sedia tie Perties? Kupovala som v lete dcere menstruacne plavky Perties. Nosi v. 36 a plavky jej sadli az velkost L! Vracala som aj S aj M, cize som sa naplatila na postovnom.... nohavicky sedia ako?

mona21
13. feb 2024

@simsalabim Mne nohavičky sadli, vyberala som podľa ich tabuľky nie podľa toho, aké číslo nosím.

saxana000
13. feb 2024

A kolko kusov dievcata realne potrebujete na ten tyzden menzesu? Skusal ich niekto aj po porode?

ankare
13. feb 2024

@simsalabim pomerala som sa a podľa tabuľky mi sadli

simsalabim
13. feb 2024

@ankare dakujem… aj na tie plavky som ju pomerala, tak ma soklo, ze jej nesadli 🤷‍♀️

mona21
14. feb 2024

@saxana000 =Ano, moja kamarátka používala Perties LADA a vravela, že sú super. Myslím, že sa dá zohnať aj 25% zľava na ne.