Skúsenosti s menštruačným kalíškom

27. máj 2024

Ahojte, chcem sa opýtať akú mate skúsenosť s kaliskom. Hlavne by som chcela vedieť skúsenosti báb, ktoré pred tým nepoužívali tampóny. Ja som sa s tampónmi nikdy nekamosila a preto neviem ci by mi vôbec kalisok sedel.

zooeynka
27. máj 2024

Nevyskusas - nevies. Na co ti je nazor Marky, ktorej super pasuje alebo Zuzky ktora ho neznasa. Skus sama.

stellarstar
27. máj 2024

Podobné témy máš aj pod sebou skus aj tam kuk inak za mňa kalíšok super vec. Mám viacero kúskov a ms bez nej by som nevedela predstaviť

strasko
27. máj 2024

Ja som ten prípad, že vložky alebo kalíšok, mám ho od r. 2020, používam ho ako kedy, ako sa cítim, ako sa mi chce. Mám ho rada, má svoje výhody aj nevýhody ale je to individuálne a záleží asi aj na značke akú si vyberieš... ak máš konkr. otázky, pýtaj sa.

izabela01
27. máj 2024

Ahoj, ja s tým skúsenosť mám takze ti rada poradím. A je to o zvyku, tak isto ako aj tampóny, zo začiatku budeš mať blby pocit, kým si tvoje telo na cudzie teleso zvykne ale je to veľmi praktické aj cez noc. Ale môže sa stať že ak ho budeš mať vložený zle tak pretečieš ale to chce len prax 😊 hlavne ho mozes mať až 12h pri slabšom krvácaní. Čo je ale nepraktické ho vylievať v spoločnosti/ mimo domu. Potrebuješ vždy pri sebe fľašu vody 🙂 ale super vec, odporúčam! 😊

patus_2
27. máj 2024

Ja som použila tampón možno 3x za celý život, teda za 15 rokov ms 🙂 Kalíšok teraz pouzim tretí rok a som veľmi spokojná. Síce mi úplne sadol až tretí, ale odvtedy je to super...