Skúsenosti s liekom Ryeqo na liečbu myómov

macinkova
5. dec 2023

dobry vecer chcem sa opitat ci mate skusenosti z likom ryrqo lebo pan dr gynekolog my predpisal ten liek a nevidvetlil my naco sa pouzivaju naco su dobre len som si precitala pribalovy letak minuli mesiac som ich zacala brat hned prvi den mestruacie mala som silnu menstruaciu a tento mesiac my meska menzes uz 7 den o babetko sa snazime z manzelom uz 7 rokov a bez uspesne lebo mam myomi ns maternici sle bojim sa ze t tich liekov ryeqo ci nemozem is aj do prechodu doktor ma nepoucil o nicom ohladom tohoto leiku on my mal len predpisat tabletki za mensie irvacanie a on my predpisal ten ryeqo sle uz tento mesiac nemam menzes mate stim nijake skusenosti mozete my poradit dakujem

isadoraisa
5. dec 2023

@macinkova toto nemyslis vazne

ibrunova
5. dec 2023

Preboha

bluecapybara
5. dec 2023

Lekár vie, že sa snažíte 7 rokov?
Nebolo by lepšie dať si myom(y) odstrániť chirurgicky?

macinkova
autor
6. dec 2023

@bluecapybara ano chcela som ale moj gynekolog ma presvedca ze muˇy odrezu z maternice tam kde mam myomi ale ja som sa na svoju zidost objednala na operaciu lebo viem ze dnes je technika vispela a das vioperovat miomi aj bez rezania maternici

macinkova
autor
6. dec 2023

@isadoraisa ano myslim to vazne

bluecapybara
6. dec 2023

@macinkova neviem, čo je to za gynekológa ale tzv myomektomia nie je nič nezvyčajne, mne vyberali takto laparoskopický myom, neviem či nie aj dva. A ano, zarezu tam aby to vybrali, bude tam jazva.. Rástol, chcela som otehotniet, tak mi ho vybrali. Nebol to ziadny problém, maternica sa zahojila a všetko je v poriadku, dokonca aj to tehotenstvo, klop klop.
Príde mi divne, aby Ti gynekolog neodporučil sa toho zbaviť nadobro. Asi by som ho zmenila.

macinkova
autor
7. dec 2023

@bluecapybara moj gynekolog uz ked mam byt uprimna robi na mna pokusi pretoze nikdy nic my nevisvetli nikdy ma o nicom nepouci len my dava lieki na volny predaj a pritom myomi sa my zveksuju a nic sa nemeni k lepsiemu skusa na mna vseoijake tabletki zidam ho o radu alebo co by bolo pre mna najlepsie a on nic lem reklamne tabletki my dava a miomi sa zvelsuja a moja sanca na otehotnenie sa zmensuje