Skúsenosti s kvapkami Gynex

ami6
16. dec 2021

Ahojte chcem sa spytat ci niektora nema skusenost s gynex energi kvapkami.pomohli na plodnost?
Tuzim po druhom babatku a aj to prve sme si museli urputne vybojovat.
Dakujem za odpovede

eikenella
16. dec 2021

ja som uzivala pred oboma otehotneniami, obe deti mame na prvy sup. ale ci to bolo len vdaka tomu, tazko povedat. brala som si 1-2 cykly pred tym, ako sme vedeli, ze sa budeme pokusat. objektivne som si vsak vsimla, ze ked ich beriem, tak mam pravidelny cyklus. aktualne mam 35, kvapky poznam asi od svojich 18, uziva ich aj moja mamina uz dlhe roky, ma vyoperovanu maternicu a velmi si pochvaluje, hodnotila, ze prechod vdaka nim zvladla dobre

retatka
16. dec 2021

Perfektné,upravili cyklus,beriem už 3 balenie.

ami6
autor
16. dec 2021

@eikenella ja tiez za par 35 😄 drahy za par 43 🙂 tak hrozne tuzim po druhom babu ale netlacim na to len ma zaujimalo ze ako dlho asi pokial zacne ucinkovat .beriem ho cca 3az 4 mesiace a furt nic

ami6
autor
16. dec 2021

@retatka to aj mne z 24 dnoveho na 27 chvala bohu a bezbolestnne dni konecne

lucijalucy
17. dec 2021

U nás pomohol gynex.. brala som kombináciu gynex a inofolic a po 4 mesiacoch sa zadarilo. Každé telo je iné, treba vyskúšať..

kristinatop96
17. dec 2021

@ami6 užívala som na úpravu cyklu a nefarmakologicku liečbu PCO, cyklus sa síce nie úplne upravil ale skrátil z 90dnoveho na cca 34-45 dňový, čo bolo veľký úspech.
Najväčší úspech? Za mňa sú veľmi účinné, užívala som ich teda primarne na úpravu a liečbu cyst, aby som nemala problém otehotnieť v tom čase za taký cca rok-dva, no otehotnela som neplánovane a bez snaženia, pravdepodobne iba z predejakulacnej tekutiny, nejaká zatulana spermia "se vloudila" 😄 keďže som mala pco tak veľmi ťažko som odhadoval nejaké známky ovulácie, keďže ovulácie boh vie ci aj bola, ale tak zrejme áno ale bez príznakov v mojom prípade 😂
Určite do toho, niekomu nepomôžu ale jednoznačne stoja za vyskúšanie.

ami6
autor
3. jan 2022

@kristinatop96 dakujem