Silný PMS

lucia851
17. dec 2021

Ahoj býva aj vám hrozne zle pred menzesom? Ja mam hrozne kŕče, žalúdok ako na vode, hlava ma boli,, návaly mam, depresie aj úzkosti. Co vám pomáha?

zuzanalukasko
17. dec 2021

@lucia851 Nič.... 🤨

lucia851
autor
17. dec 2021

@zuzanalukasko co robíte vtedy? Len lezie? Mne je hrozne aj hlava ma boli a na vracanie mi je

janetinka27
17. dec 2021

@lucia851 niekomu na pms pomaha pupalkovy olej. ja beriem ten od wallmarku, nie je ani taky drahy. mna pred ms jeden cas otrasne bolievali nohy, striekala som si ich alpou. niekedy sa mi zvykla den pred ms krutit hlava, niekedy som dostala otrasnu migrenu a pomohlo iba dat si sumivy panadol ultra rapid a okamzite si lahnut a spat aspon 2 hodiny

zuzanalukasko
17. dec 2021

@lucia851 alchemilkovy čaj, tiež z myšacieho chvostika, chodím kričať na kopec... Doktor povedal, že mám skúsiť Indonal alebo Inositol, ešte som nepozerala, ani neskusila. Ale skúsim, je to des.

sunshine_18
17. dec 2021

@lucia851 áno a ešte k tomuto všetkému aj bolesti pri močení..

body13
17. dec 2021

Ahojte, mňa pred menzesom strašne nadúva :D Nedávno som sa pridala do FB skupiny, kde riešili aj ženské problémy. Je možné to zmierniť prírodnou cestou. V skupine nájdete skúsenosti zákazníčok. Je nás takmer 700 🙂 Ak budete chcieť "nakuknúť" do skupiny, rada vás pridám 🙂

akinom0077
25. dec 2021

@lucia851 ja mam toho daleko viac ako PMS bodaj by som mala len to co popisujete.

lucia851
autor
25. dec 2021

@akinom0077 ja nemám len to co popisujem, ja mávam silný pms a liečim sa na depresie aj úzkosti a mam chronickú bolesť chrbtice a vysoký tlak a problémy s pečenou