Silný menzes

5. okt 2021

Ahojte, koľko vložiek miniete v prvé dni? Posledné tri menzes som prvé dni musela menit vložku čo 2 hodiny - nočnú always. Bola som aj u dr., ten mi robil sono a nič nevidel. Teraz opäť taká silná ms. Som druhý DC a potrebujem meniť vložky čo 2 - 2.5hodiny, odchadzaju aj zrazeniny. Mám z toho zlý pocit, neviem, či je to veľmi silné krvácanie, či je to ešte v norme. Takto silno zvyknem krvácať 3 dni. Potom je to miernejšie. Celkovo aj so špinenim 7 dní.

simonkazga
5. okt 2021

Mávam bežne takú silnú menštruáciu, že prvé 2-3 dni som menštruačný kalíšok musela meniť každých 30-60 min. a teda malo by to vydržať v poho minimalne 4-6 hodín. Všetko v poriadku, vraj som "taký typ". Pomáha mi dávať si vtedy Ascorutin tabletky na zmiernenie krvácania.

alzbeta7
5. okt 2021

Dobrý deň bude to Oslabená imunita keď tak klude napíšte rada Vám poskytnem bližšie info

autor
5. okt 2021

@simonkazga Ascorutin je aj na voľný predaj, prosím vás? Ja mám prave aj veľké zrazeniny :(

miskamicha
5. okt 2021

Ano je.. pite caj z alchemilky

vevesh
5. okt 2021

Ja som zacala pit alchemilku (iba po ovulaciu, cize prvychv 14-16 dni)- ale pomohla az po 3 mesiacoch. V prvych dnoch ani nemozem vyjst z domu, co nestiham menit a s alchemilkou sa to upravilo...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. okt 2021

@miskamicha
@vevesh pijem alchemilku niekolko rokov

vevesh
5. okt 2021

Tak k lekarke a nech to riesi. Moja tiez nikdy nic nevidela, a ze to tak ma byt, az dokym som potom pri potrate skoro vykrvacala...

simonkazga
5. okt 2021

Ano, ano volnopredajny. Je to vlastne kombinacia vitaminu C a rutinu, posilnuju steny ciev a stahuju ich, tym zmiernuju aj krvacanie. Bezne sa dava aj tehotnym napr.

simonkazga
5. okt 2021

@bambulienka25 ale dajaka super MLM navsetkodobra tabletka urcite 🙄

miskamicha
5. okt 2021

Tak zmente lekára..neviem kolko mate rokov..mozn bude nutna aj kyretaz

autor
5. okt 2021

@miskamicha zajtra mi aspon gyndos zoberie krv na hormonalny profil..
Kyret by pomohol?

miskamicha
5. okt 2021

Muai zvazit gynekolog..ale take silne krvacanie nie je okej. Po HP to mozno zvazi.