Silné rezanie v intímnych partiách

zuzi21
26. apr 2016

Ahojte zienky, prosim vas dufam ze niekto mi bude vediet poradit, som momentalne mimo SK, uz cca 3 dni pocitujem velmi silne rezanie a palnie v intimnych partiach, mam posledny den menstruacie, boli to na dotyk, ked som na toalete, v sprche, ked sedim, uplne hroza, pouzila som pred 2 dnami tampon, inac ho skoro nikdy nepouzivam, neviem ci to ma nejaku spojitost.... mam to navrete a cervene, trosku svrbenie vnutri ale to je zanedbatelne, okrem toho som sa liecila na Bartholiniho zlazu asi 3-4 mesiace dozadu a vratila sa prednedavnom, je dost velka a presne na tom mieste na povrchu koze sa mi vytvorila akoby vyrazka, dost to boli. Netusim fakt co by to mohlo byt, zacalo to z nicoho nic, hygienu dodrziavam, problemy s tym to som nikdy nemala... Dakujem za kazdu radu!

dominika6
26. apr 2016

@zuzi21
neviem predpokladáš že ti na diaľku určíme diagnozu ked priložiš foto? zlatko na toto sú lekári...tak chod tam nech ti dajú lieky..

zuzi21
autor
26. apr 2016

samozrejme ze nie, len problem je ze ja tu svojho lekara este nemam... tak som myslela ze niekto ked mal taku skusenost by mi vedel poradit nejaky domaci "recept"...

n0mi
26. apr 2016

Musia Ta osetrit v nemocnici ak je to akutne. Ak si platca poistneho na SR tak neskor to poistovna preplati.

dominika6
26. apr 2016

@zuzi21
žiadne domáce recepty niesú...iba lieky..

krassotinka
26. apr 2016

Ahoj, moze to byt zapal moc.ciest. Tam ti pomoze veeela ale naozaj vela pit, dalej ak mpzes kup si niekde brusnicovy cajik, alebo nieco s brusnicami. Urologicky caj atd.... ak je to mykoza... No, tam si velmi nepomozes, na svk je canesten krem, to je taka rychla pomoc, ktora ti moze ale nemusi pomoct. Hlavne vela pi. A este ma napadol Rosalgin.... taky vyplach posvovy, ale ako vravim neviem ci sa to da kupit aj tam... pa 🙂

zuzi21
autor
26. apr 2016

Dakujem, uvidim co zozeniem v lekarni a ked nie tak idem na pohotovost...

naturonline
26. apr 2016

mojej dcere pomohol pri akutnom zapale mocovych ciest sedaci kupel v sode bicarbone, ja na nu prisaham .... treba napustit teplu vodu, celu sodu bicarbonu a asi +ť-ľé minut vydrzat. opakovat viackrat denne.
ak sa problemy opakuju, je velmi dobra brusnicova stava - ani ja som neverila https://www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyz...

kristinka86
26. apr 2016

@zuzi21 Toto mi nepríde na mykózu. To by mala skôr svrbenie, nie rezanie, či? Podľa opisu to vyzerá na močové cesty - svokra tým dosť trpí. Často ju nutká na záchod, aj keď jej netreba a má dosť bolesti (práve opisované rezanie). Americké brusnice sú na to dobré, urologické čaje, no určite by som to konzultovala s lekárom, lebo jej robili potom aj ster a spol. a zistili aj prítomnosť E-coli. A na to sa už musia brať atb. Držím palce.