Silné potenie a svrbenie celého tela

ashinei
8. apr 2019

Ahojte.Potrebovala by som poradiť. Mám 15 rokov a mám hneď viac problémov.Strašne sa mi potia dlane. A aj keď vyjdem z vane už som spotená (od pazuchami). Ďalej ma strašne svrbí celé telo. Nohy,ruky,brucho, chrbát. A včera ma strašne začala svrbieť vagína. Je to hrozné nedá sa to vydržať. Prosím poraďte mi.

beky1813
8. apr 2019

Doktor

adkahelena
8. apr 2019

@ashinei Ahoj. Tie intimne problémy to mas mikozu alebo nieco podobne. Utekaj ku gynekologovy. A istatne musis tiez z lekarom riesit tazko povedat z coho to mas.ale v 15 rokoch kludne aj hormony.

korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkahelena
8. apr 2019

@beky1813
@korunka1
Neviem teda ale asi niekde zlyhalo nieco kedze 25rocne dievca hlada takuto pomoc tu a nie doma u mami. Ale asi jej vemi nepomozu konentare vasho typu. Nikoho nechcem urazat dámy, je to moj nazor. Ďakujem

beky1813
8. apr 2019

@adkahelena a co jej tu mame hladat diagnozu? Ina rada ako doktor tu nie je

marlenka222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ashinei
autor
8. apr 2019

@adkahelena žijem len s otcom a jemu sa to hanbím povedať...

1306monika
8. apr 2019

Ahoj . Prvý problém bude hormonalny nakoľko si vo veku kde je to bežné ale môže to bit štítna žľaza tak stým BI som šla k doktorovi a na ten druhý si kúp v lekárni Canesten krém proti plesni kľudne povec lekárničke o čo ide sú aj čipky ona ti poradí a ak to nezaberie tak treba ísť na ginekologiu. Ale Canesten BI mal zabrať a hlavne nesadaj nikde na záchodove dosky a žiadna plaváreň inak sa toho svrbenia nezbavis a používal jen čistú vodu na umývanie žiadne mydlá bo aj stoho to môže biť a slipove vložky si dávaj na čas .

jancejance
8. apr 2019

@ashinei a vyrážky nemáš?môžeš mať blchy alebo svrab...ale kludne to môže byť len suchá koža, v tom prípade sa natieraj telovým mliekom...používaj deodorant a mydlo na intímnu hygienu

ashinei
autor
8. apr 2019

@marlenka222 dnes som si založila účet...Chcela som len vedieť na čo sa pripraviť jasné že k doktorovi pôjdem...

ashinei
autor
8. apr 2019

@1306monika ďakujem

korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ashinei
autor
8. apr 2019

@korunka1 otec sa doktorky pýtal či môžem prísť sama a jasne povedala že nie

ashinei
autor
8. apr 2019

@jancejance nemám žiadne vyrážky

jancejance
8. apr 2019

@ashinei tak sa skús začať krémovať nejakým telovým hydratačným mlekom...a snaž sa nosiť veci zo 100% bavlny a hlavne aj nohavičky, ak ti to neprejde, choď k lekarke..

babs92
8. apr 2019

@1306monika zvycajne neriesim gramatiku ale skutočne ginekologiu?

adkahelena
8. apr 2019

@ashinei
@marlenka222

Damy je to vas nazor. Ale myslim ze vela zian si sem ide po rady. Nepoznate nemuseli by ste takto posmesne utocit. Dufam ze vy najdete co hladateked takto reagujete.
Pekny zvyšok večera prajem

beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
9. apr 2019

Tu funguje ina cenzúra 😃 asi sa moderatorke nepaci, co som jej napísala minule 🙄

korunka1
9. apr 2019

😲🤤😭😤😴🤡🤡

tanikka
9. apr 2019

môže to mať za vinu nejaké ochorenie, byť tebou jednoznačne zájdem k doktorke!

ivka2711
9. apr 2019

@ashinei Ahoj, písala som ti správu 😉

tatisna
9. apr 2019

Ak je to dlhodobé a na nevydržanie, neostáva Robíme len chodiť po doktoroch. Ja som mala niečo podobné ale v 35 rokoch, ale doktori mi nejako extra nepomohli, dodnes neviem z čoho to bolo. Možno máš nízke železo a oslabenú imunitu alebo to môže byť pecen-zlcnik alebo aj aktivovaný vírus herpes zostať, nemusíš mať ani pásový opar. Držím palce!!!

tatisna
9. apr 2019

Herpes zoster

ashinei
autor
9. apr 2019

@tatisna je to na nevydržanie...Vo štvrtok idem k doktorke tak uvidím

loliki
9. apr 2019

@ashinei chod najprv k svojej detskej doktorke, mala by si vediet odkedy máš problémy kvôli svrbeniu, mala by ta poslat ku koznému ( ekzém, svrab ...), alebo aj na alergologiu.

jozefpresov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentil0805
19. okt 2023

@ashinei ahoj, čo ti vtedy nakoniec zistili, čo ti pomohlo?