Silné krvacanie týždeň po skončení šestonedelia

ardnaxela1989
19. máj 2019

Som 7 týždňov po pôrode z toho som krvcala 5 týždňov týždeň pauza a znovu už týždeň krvacam a dosť silno ja viem mala by som ísť ku gynekologicke ale nedá sa mi som z malou v na Kramároch v nemocnici no a mam strach ci to je normálne mala ma problémy a nedaj bože ešte aj ja dúfam ze sa tu niekto nájde kto mi poradí ďakujem

nellita
19. máj 2019

@ardnaxela1989 ked si v nemocnici tak sa pytaj tam, ved nech ta vyšetria, nemusíš nikam chodit, silne krvacanie nie je ok

ardnaxela1989
autor
19. máj 2019

Je to dosť zložité ja nie som z Bratislavy lekárku mam 80km ďaleko neviem ci by ma tu vyšetrili a teraz sa snažím byť čo najviac z malou a nie je to také ze by som odpadavala ale ako keď je prvý deň menštruácie také silnejšie krvácanie

zeytin
19. máj 2019

Mne sa stalo po tretom porode podobne, ldkar povedal, ze je to ok, dokonca som spinila 8 tyzdnov po porode. Na Kramaroch ta urcite vysetria.

tatianaba
19. máj 2019

Ja som to mala tak isto. Najprv tusim tri tyzdne,potom tyzden klud a potom znova krvacanie asi dva tyzdne. Ale vsetko bolo v poriadku.

tatianaba
19. máj 2019

Kazdopadne na Kramaroch je aj gynekologicka pohotovost, tak tam skoc. Na pohotovosti je jedno odkial si. A ked vysvetlis situaciu tak hadam tam bude chapavy a normalny doktor.

uzanka16
19. máj 2019

Aj ja som to mala,najprv silné,potom normálne,neskôr spinenie a som si vravela že vau konečne kľudne,potom skoro ani spinenie a 7.tyzden sa mi zrazu zas také krvácanie spustilo ako z kohútika a až obrovské hrudky šli,také som ešte nezažila,volala som lekárovi a že to normálne.Po týždni to prešlo.cistila som sa dokopy 8 týždňov.

whatever1
19. máj 2019

@ardnaxela1989 ja som sa cistila 8tyznov a na deviaty krvacanie take ako opisujes -silnejsie tak ako prvy den menzesu a ozaj to bol menzes. Silne krvacanie je ked s teba vyteka krv prudom, nestacila by ti vlozka a s menstruaciou by sa to nedalo porovnat. Ak mas pocit ze je nieco v neporiadku tak zavolaj v pondelok na gyndu a opytaj sa, alebo si odskoc na pohotovost.

ardnaxela1989
autor
19. máj 2019

Ďakujem vám baby ste ma. Upokojili ak sa to zhorší skočím si tu na pohotovosť a ak nie pondelok zavolám svojej doktorke ale ako. Vidím nie som jediná možno to súvisí aj z tým ze som. Bola veľmi potrhana ako zvonku tak aj zvnútra ma. Museli zasivat