Silné krvácanie a bolesti po prvom sexe

kamila_77
23. jún 2024

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať dúfam že tu je to ešte aktuálne. Včera som mala prvý pohlavný styk,mám 16 čoskoro 17. Ale tu je problém,že po prethrnutí panenskej blany som krvácala,samozrejme to nieje problém ale dosť silno som krvacala,nie slabo. A bojím sa že je za tým niečo iné kedže sa snažil byť jemný,ale nezabráni sa tomu+ sme nemali gumu čo bola chyba ja to viem,
A aj po 2,3 hodinkách mi to silnejšie krvácalo a teraz po dni mam ešte slabé krvácanie furt,a bolesti. Je to normálne? + niečo na zjemnenie bolesti? A uvedomila som si že čoskoro mam dostat menštruáciu. Je to z toho či??
Predom ďakujem za odpoveď

sajmi
23. jún 2024

@kamila_77 ja som po prvom sexe tiež krvácala, ale nie silno. Za koľko presne máš dostať menzes? Je možné, že ti pohlavný styk menzes spustil skôr.

caroline_
23. jún 2024

@kamila_77 ja som po prvom styku krvacala extrémne, mala som rifle a ako som išla domov, našťastie už bola tma tak som krv mala cca az na stehnách, a keď som sa doma prezliekla tak ako som chodila tak za mnou vždy kvapky krvi, bola som mlada a neriešila som to, ale bolesti som nemala ono to potom prešlo... Takze za mna to silné krvácanie je v pohode no tie bolesti, to je na zváženie

caroline_
23. jún 2024

@caroline_ ak mas dostať M, tak daj si tabletku proti bolesti a uvidíš ďalšie dni

kamila_77
autor
23. jún 2024

@sajmi áno vieš čo aj som si myslela,o take 3 dni ho mám dostať ale nekrvacam ako pri menzese ale je to možné že to ide len slabo.

kamila_77
autor
23. jún 2024

@caroline_ no aj som to mala tak že som tiekla uplne az po stehnach po celych nohách som to mala,aj kvapky všetko ale dlhšie ale tak super aspon že to mal tiež niekto a uvidím stymi bolestami keď to bude tak do 3 dní stále,pojdem ku doktorovi. Dakujem za radu