Silné bolesti, pichanie a štípanie v intímnych partiách

kvetinka1405
30. dec 2018

Žienky poradili by ste mi co by som si mohla kúpiť v lekárni pri pichani a stipanii intímnych partii, čo vám pomohlo

silvia5252
30. dec 2018

@kvetinka1405 Saforelle je veľmi fajn...ukludni intímne partie. Používala som to dlhé roky a bola som spokojná. Teraz používam intímnu emulziu z prírodnej kozmetiky Navia - to je ale skôr na bežnú každodennú hygienu a nie na svrbenie či palenie. Ak je to ale nejaké mykoticke ochorenie, tam už potrebuješ aj lieky zo spodu..z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že mne zabrali iba tie, čo boli na predpis a nie tie voľné dostupné. Kedysi bola taká jedna tabletka, ktorá sa brala orálne,...tuším sa to volalO mykomax a to bolo jediné dobre a osvedčené voľne dostupné riešenie. Prajem skoré vyliečenie 🙂...

agikaku
30. dec 2018

Skúsim aj ja Naviu. To objednávate,či sa dá kúpiť v lekárni??? Ďakujem

mimka11111
30. dec 2018

@kvetinka1405 saforelle používam aj ja niekoľko rokov, je super upokojujúce 😉

silvia5252
30. dec 2018

@agikaku ja momentálne skoro všetko používam z kozmetiky Navia a Soaphoria...Som veľmi spokojná. Sú to kvalitné a čisto prírodné produkty. U nás v Košiciach sú dostať na rôznych miestach - stánky v obchoďákoch, v potravinách Fajne Potraviny, alebo sú aj také mini bio obchodíky , kde sú na predaj. Neviem odkiaľ si Ty, ale na ich webových stránkach si vieš vyhľadať predajné miesta najbližšie k miestu Tvojho bydliska. V lekárňach som ich nevidela.

agikaku
1. jan 2019

@silvia5252 No ja som z okresu Humenné, ďakujem za info, si zlatá.