Silné bolesti

kvietok227
5. apr 2016

Ahoj zienky mam silne bolesti v podbrusku take zvlasne pichanie v jednom potom druhom vajecniku alebo oboch boli ma este k tomu brucho ako keby ma niekto rezal mam 8 dni do ms . Ale to to som nemala. Mala som s muzom cely mesiac nechraneny styk (prefusovanu suloz) aj cez plodne dni .mozem mat zapal ?

katka1981
5. apr 2016

@kvietok227, ako prve si urob nejaky caj na uvolnenie vetrov a pokial sa ti neulavi, tak chod zajtra k dr., daj si vysetrit moc a zbehni na gyndu, nemala som nikdy nic take, ale takto by som ja postupovala.

charity
5. apr 2016

@kvietok227 Smer pohotovosť, ak sa do troch hodín od začiatky bolesti neuvolnia vetry. Toto môže byť aj vážny akútny problém.

kvietok227
autor
5. apr 2016

@charity mna nezduva len ma boli bruchu skor povedane cely spodok a hlavne maternica a vajecniky fnes je to extrem hlavne ked lezim

kvietok227
autor
5. apr 2016

@charity mam dve male deti doma manzel cestuje do roboty neviem ak rano to neustupi pojdem na gyndu

kvietok227
autor
5. apr 2016

@katka1981 neviem nikdy som nemala problem iba ked som bola tehu ale to si nemyslim ze som bojim sa ci som nenachladla alebo zapal nechytila

charity
5. apr 2016

@kvietok227 Zaoal by mal tepat. Mala by si mat zvysenu teplotu.

Bala by som sa mimomaternicoveho, slepaku, cysty na vajecniku... Pri nahlej silnej bolesti brucha to je na nemocnicu.

8291
5. apr 2016

@kvietok227 kludne môžeš mať zápal,nemusiš mať ani teploty,adnexitída sa bezne prejavuje len bolestou.Kludne to môžu byt vaječníky,uroinfekt,slepák,

katka1981
5. apr 2016

@kvietok227, pokial vydrzis do rana, tak chod rano k dr., ak mas pocit, ze je to nieco co si vyzaduje pohotovost, tak radsej chod, ozaj neviem co citis, nepoznam to. Ale urcite chod najneskor zajtra k dr.

lilinka234
28. apr 2016

@kvietok227 Ako dopadli tie bolesti? Ja mam podobne, tak by som chcela vediet Tvoju skusenost.