Silná ovulácia viac ako tri dni

dominikatomas
26. sep 2021

Baby. Ma niektora sipna ovulaciu, ktora trva viac ako tri dni? Boli ma vajicko na lavej strane , niekedy ma boli na pravej ,ziadne ine tazkosti nemam ale boli to ale viem v pohode spat vsetko. U gyn. Na ultrazvuku mi doktor povedal, ze niekktore zeny taku silnu ovulaciu maju. Tak dufam,ze to prejde nechcem sa stresovat,lebo ma boli z toho v boku aj podbrusko. Beriete nejake lieky? alebo nechate preboliet?

sasha10
26. sep 2021

@dominikatomas no ja som prišla na to že posledne mesiace mam fest bolestivu ovulaciu. Mne sa každý mesiac cca v tom istom časovom intervale ozývali hrozne kŕče niečo ako mavam menstruacne, ja som si popravde myslela že to je z jedla, ale už 4 mesiac to iste a tak mi doplo že to bude ovulacia. Boli ma tiež raz v jednom raz v druhom vaječníku a celé podbrusko. Proste niečo podobne mávam pri MS. Včera som si citala články o tom a ze vraj to takto býva a nemusi byt stále, že sa to mení u žien.

dominikatomas
autor
26. sep 2021

@sasha10 no niekedy ani neviem ,ze ju mam. Ale teraz uz treti den boli. Ale ked idem na wc tak ma to neobmedzuje. ale citim ,ze to boli. Cize nemusim mat strach?🙂

baskustek
26. sep 2021

To môže byť aj cysta

roztlieskavacka
26. sep 2021

Presne ako piše baskustek, moze to byt cysta, v. mojom pripade som nikdy ovulaciu nejako mimoriadne necítila ale v cykle ked aa mi spravila cysta a nasledujúce ďalšie cykly som mala bolestivú ovu, respektíve niekedy som ju ani nemala, pretože folikul ktorý sa pripravoval prasknúť nepraskol kvôli cyste

dominikatomas
autor
26. sep 2021

@roztlieskavacka nemusi to byt hned cysta..preco hned negativne? Niekedybtaku ovu mam a prejde takndufan ,ze aj teraz

roztlieskavacka
26. sep 2021

Wtf.. napísala som svoju skúsenost s tým kedy som mala viacdnove bolesti v čase ovulácie :D ale ked to teda niekedy mávaš tak ok, ked nevieš zniesť názor ked sa naň pýtaš

dominikatomas
autor
26. sep 2021

@roztlieskavacka s inym nazorom nemam problem ani s tvojim, len vravim ,ze to nrmusi byt cysta iba tento krat silnejsia ovulacia ako.naposledy

roztlieskavacka
26. sep 2021

ESTE Raz, ja som nepísala ze MUSI TO BYT CYSTA, napísala som rovnako ako používatelka nado mnou, ze to MOZE BYT .. každopádne to musi byt neprijemne mat takéto bolesti, nuž co uz, preži to 🙂))))

dominikatomas
autor
26. sep 2021

@roztlieskavacka pardon zle som to pochopila... dakujem boli to ale nie az tak ,ze ma to uplne obmedzuje.. 🙂

janetinka27
26. sep 2021

@dominikatomas ahoj, ono samotna ovulacia trva len par hodin, len skor asi moze boliet ta tekutina, ktora sa pri prasknuti folikulu objavi a nez sa vstrebe, tak to boli.
tiez mi ako prve napadlo, ze cysta, bo ja dost casto chodim na utz vajecnikov a ked som mala nameranu cystu, tak som potom citila bolest a potom na dalsom sone tam nebola. presne vcera mi zas zavali vyrazne bolesti vlavo a citila som to chvilu aj dnes, tak si myslim, ze tam bola zasa asi cysta

dominikatomas
autor
26. sep 2021

@janetinka27 to mi je luto... dufam ,zw to bude ok. A nechcem stresovat ,dufam ze mam faky iba silnejsiu ovulku a bude to uz ustupovat

janetinka27
26. sep 2021

@dominikatomas dakujem, ja som si uz tak nejako zvykla 😀 preto ma napadla ta cysta, ale nemuselo to tak byt. drzim palce🙂

dominikatomas
autor
27. sep 2021

@janetinka27 tak asi si musim zvyknut na novu dlhsiu bolest .. aj ja drzim palce